RADIOSITE Fórum

  • Juventus Rádió

 #2089  Szerző: Nyúz
 
Na igen, azért kétségtelen, hogy van annak valami békebeli fílingje. Somogyi is inkább koncentrálna a rádióra, mint a tévére (http://comment.blog.hu/2008/09/19/piat_czippan_anettnek).

Egyébként nekem akkor volt az első találkozásom a Juventus-szal, amikor még Balázsy Panna és Kósa L. Adolf űzték az ipart. Az sem volt rossz akkor, bírtam őket. :)
 #2088  Szerző: Sz.
 
Én voltam a "tettes" szerintem, nekem tetszik. Gondoltam hogy nem élő, hiszen pl a közlekedési infokat Dénes T. mondta, de a műsor tematikáját és hangvételét tekintve kicsit a múlt évtized rádiózását (ill. a múlt évtized Juventusát) hozza vissza számomra. Még ha felvétel is...

Somogyi Zoltánnak gondolom elég fárasztó hétköznap az Aktívozás, azért vett vissza heti 2-re rádió terén.
 #2087  Szerző: Nyúz
 
Sz. írta: Nem ártana lenne kicserélni.
Ja. Hasznos volna előnyös. :))

Viszont valaki itt emlegette, hogy Somogyi van hétvégén egy kétórásban, és hogy az milyen jó - hát nem tudom, de heti egy kétórás konzervműsor összekalapálása, az azért nem egy heti öt élő reggel... :)
 #2085  Szerző: Sz.
 
Nyúz írta:
Sz. írta: A nő kicsoda? Márminthogy honnan jött, melyik rádiónál volt eddig?
Pordán Petra a neve, CoolFM-es biztos volt (jó, ez nem jelent sokat, de valahol mindenkinek el kell kezdeni), helyes, aranyos, barátságos, és nem utolsó sorban nagyon jól néz ki, ellenben nem szingli. :)
Köszi! WiW-en már láttam, tényleg jól néz ki. Ellenben a juventus.hu-s kép róla nem valami ...
Nem ártana lenne kicserélni.
 #2073  Szerző: Nyúz
 
Sz. írta: A nő kicsoda? Márminthogy honnan jött, melyik rádiónál volt eddig?
Pordán Petra a neve, CoolFM-es biztos volt (jó, ez nem jelent sokat, de valahol mindenkinek el kell kezdeni), helyes, aranyos, barátságos, és nem utolsó sorban nagyon jól néz ki, ellenben nem szingli. :)
 #1840  Szerző: Sz.
 
Akkor bocs, nem szóltam. Mindenesetre Kaldi elment.
 #1771  Szerző: Sakál
 
Sz. írta:Ki mondta, hogy a Szani Roland elment a Danubiustól? :?:
Úgy vettem észre (bár tény, hetente 6 percnél nem hallgatom többet összesen, de a honlapon nem találtam). Miért? Mikor van?[/quote]

Sztem délelőttönként szokott mostanában lenni 9-12-ig, meg 7végén a korábbi helyén (kiviműsor szombat 12.00-18.00 és vasárnap 14.00-20.00)
 #1715  Szerző: Sz.
 
bchris írta:
Sz. írta:Nocsak!
Kíváncsian várom, holnap hallgatni fogom.

A nő kicsoda? Márminthogy honnan jött, melyik rádiónál volt eddig?

Egyébként szentül meg voltam győződve, hogy a férfi tag vagy Kaldenecker Anti, vagy Szani Roland lesz (ha már úgyis elléptek a Danuból).
Ki mondta, hogy a Szani Roland elment a Danubiustól? :?:
Úgy vettem észre (bár tény, hetente 6 percnél nem hallgatom többet összesen, de a honlapon nem találtam). Miért? Mikor van?
 #1671  Szerző: bchris
 
Sz. írta:Nocsak!
Kíváncsian várom, holnap hallgatni fogom.

A nő kicsoda? Márminthogy honnan jött, melyik rádiónál volt eddig?

Egyébként szentül meg voltam győződve, hogy a férfi tag vagy Kaldenecker Anti, vagy Szani Roland lesz (ha már úgyis elléptek a Danuból).
Ki mondta, hogy a Szani Roland elment a Danubiustól? :?:
  • 1
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260