RADIOSITE Fórum

  • Sláger Rádió

 #12654  Szerző: nyikolaj
 
A debreceni emberkék melyik frekin tudjék hallgatni a Slágert?Tudtommal ott nincs! :roll:
 #9911  Szerző: mg
 
molnarb írta:384 kbps... de milyen tömörítéssel? MPEG2?
igen
 #9909  Szerző: molnarb
 
384 kbps... de milyen tömörítéssel? MPEG2?
mg írta:a Magyar Rádió modulációja pl. adónként három pár ISDN vonal (tehát adónként 384 kbps), nem lehet, hogy slágernél is valami ilyesmivel játszanak, aztán ilyenkor pl. két pár kiesik?
 #9845  Szerző: MrG
 
mg írta:a Magyar Rádió modulációja pl. adónként három pár ISDN vonal (tehát adónként 384 kbps), nem lehet, hogy slágernél is valami ilyesmivel játszanak, aztán ilyenkor pl. két pár kiesik?
Digit mikro a modulációjuk, mert felhőszakadásban elkussolnak... :)
 #9844  Szerző: mg
 
a Magyar Rádió modulációja pl. adónként három pár ISDN vonal (tehát adónként 384 kbps), nem lehet, hogy slágernél is valami ilyesmivel játszanak, aztán ilyenkor pl. két pár kiesik?
 #9843  Szerző: Mipi
 
Szerintem a jövő héttől minden megjavul! Biztos hogy a technikusok is szabadságon voltak így max 1 ember van aki ott volt az ünnepek alatt és ellenőrzött.
 #9790  Szerző: MrG
 
Nem a processzálással van baj sztem, hanem a modulációval. Valami bekrepált, mert egy 112 kbps stereo mp3-nak felel meg most az adás minősége első blikkre, amire aztán ráteszik az Orbant (ami túlprocesszálja a túltömörített hangot :D). Vagy a digit. mikronál van gebasz, vagy az AH-nál. Amúgy amikor MG írta, akörül jó volt, de most este megint szar (ugyanúgy szar volt du. 2 körül is).
Nade amúgy nem mintha érdekelne különösebben. :)
 #9789  Szerző: Attis
 
kicsit túlprocesszáltnak tűnik, ennyi
Kicsit?? Nagyon pocsék már megint.
Amúgy meg ha választani kellene, melyik rádió tűnjön el: Sláger vagy Danubius, akkor inkább a Sláger. A zenéket, amiket most játszanak a Danubius már rolytosra játszotta. Meg fura, h amikor csütörtökönként 3 óra körül jövök haza a busszal (és ez a ramaty megy), 1-2 kivétellel tök ugyanazok a zenék mennek.
Nekem unalmas. Vannak nagyon jó zenék, de sikerül megutáltatni, mert annyiszor hallom.
És még mielőtt belém kötnétek. Nem vagyok Danu-bérenc. Sőőőt. Annak is meg van a baja. De inkább az.
 #9766  Szerző: mg
 
admin írta:Ismét "undi" a Sláger hangja. Csókoltatom a technikust.

Szabi
szentes tűrhető, kicsit túlprocesszáltnak tűnik, ennyi
 #9764  Szerző: MrG
 
Ismét "undi" a Sláger hangja. Csókoltatom a technikust.
  • 1
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 149