RADIOSITE Fórum

  • Sláger Rádió

 #4668  Szerző: Sokol404
 
Én Kecskeméten simán fogtam, de azért a pesti jobb volt; mert ha fordultam, akkor is tisztán szólt.
 #3739  Szerző: Pasa
 
Ja, itt Óbudán is jött, amíg el nem indult a Lánchíd Rádió.
 #3697  Szerző: Mipi
 
A Szentesit én 3 éve tudtam fogni pesten a XIII. kerületben a 7. emeleten.
 #3666  Szerző: Sokol404
 
Ez érdekes... :roll:

De azért a szentesi elég jól "fed"! Szerintem vetekszik a pestivel. :)
 #3562  Szerző: jimmer
 
ma ahogy jöttem haza Pestről a régi 5-ösön hallgattam a pesti 100.8 adójukat. A lajosmizsei pálya lehajtónál váltottam át. Érdekes, hogy a szentesi 100.4 adó 3-4 mp-el előbb van mint a pesti, ezt eddig nem tudtam. A 100.8on még ment a zene vége, a 100.4-en már épp a szignál végére keveredett rá Cher :)
 #3406  Szerző: Sokol404
 
Már én sem, inkább be se kapcsolom. :lol:

Viszont ha nem akarok mostani nyivákolós sz@rt hallani, akkor ritkán odatekerek. De ezt is csak kényszerből.
 #3261  Szerző: jimmer
 
én a Jailhouse Rock -ot nem egyszer hallottam. Hozzátartozik az igazsághoz hogy nem hallgatom olyan hú de sűrűn..
 #2816  Szerző: Sokol404
 
Mégegyszer megkérdezem:
Hallott valaki a Slágeren Elvist?

Én még akkor sem, amikor a '60-as '70-es évek feelingjét utánozták. Beatles volt, ezt nem tagadom (kb. 5 szám többezerszer, de ez már csak technikai kérdés).

Pang a fórum, gyerekek... Ez nem csoda, ha a Sláger is "pang". :lol:
 #948  Szerző: Sokol404
 
"2009-ben lejár a freki engedélyük, ez most jó nekik vagy rossz?
Plusz a 2 országos rádiónak kell először átállnia a digitális sugárzásra, a folyamatos analóg adás mellett..."


Nyugi, majd megoldják, erre van pénzük. Az állam is támogatni fogja a digitális átállást (a mi adóforintjainkból).
:oops:

Egyébként meg minden marad a régi -zene terén. :cry: Figyeljétek csak meg...
Ha netán nem így lenne, akkor joggal küldhettek nekem egypár dorgáló e-mailt. :lol:
 #352  Szerző: Chriss
 
Flash írta:
Sokol404 írta:"Az igazi zenei változatosság." :mrgreen: Tudjátok, hogy csak viccelek... Az a gáz, h. mindegyik adón ezt mondják. És pont azokon, ahol a legpocsékabb zenék szólnak. Ezzel az erővel mehetne egész nap duma is. :roll:
Jah, mindig azok a rádiók tupírozzák a szlogenjüket, amelyek droid műsorvezetőkkel, pocsék zenékkel és műsorokkal rendelkeznek.
A Slágerrel valóban történt valami a 10. születésnap után... egyre többet hibáznak a hírekben, a zenei arculat még kommerszebb (szarabb) lett, a műsorvezetőket is össze-vissza cserélik...
2009-ben lejár a freki engedélyük, ez most jó nekik vagy rossz?
Plusz a 2 országos rádiónak kell először átállnia a digitális sugárzásra, a folyamatos analóg adás mellett...
  • 1
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 149