RADIOSITE Fórum

  • Pécs FM - Pécs - 101.7 MHz

 #193537  Szerző: weiszmatyi
 
Tavaly jártam arra, elég nagy a vételkörzet, igen.
Ui.: Ha van itt pécsi, aki hallgatja a váltást, megírhatja majd, hogyan sikerül. Az online adást hallgatom, de általában nem FM-ről megy a stream. :D
Ui. 2.0: Kíváncsi leszek, hogy vajon Dynamic PS lesz-e a Besten. A Rádió 1-ből és a Pécs FM-ből kiindulva simán meglehet....
 #193532  Szerző: Glenn
 
weiszmatyi írta: 2021.07.29. 15:49
LuciFerko írta: 2019.01.15. 09:03 Hát nem is 66-os út, nem is Misina, hanem Tubes! Legalábbis megfigyelések alapján.
Még mindig onnan megy vajon? Az fmscan.org szerint Misina. Ráadásul V poláros antennával, amit nem igazán találtam, hiába kerestem a frissebb képeken. :shock: Részemről nem áll össze a kép. :D
Az tuti, hogy magasról megy, mert Kunfehértón szép tisztán jött tegnap.
 #193525  Szerző: kondalyuk
 
Érdekes ez az egész váltás, mert én úgy emlékszem a kiírás úgy szólt, hogy a frekvencia nem hálózatba kapcsolható. Tudom, hogy ez egy tollvonással megszüntethető, de ezért azt feltételezem, hogy a rádió nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Egyébként zeneileg sem volt friss, az óraindító az indulás óta úgy hangzott, hogy "ez Pécs vadonatúj rádiója", miközben eltelt 2,5 év, a music menük is régiek voltak...

Kíváncsi vagyok ki lesz ott a Besten a stábból, ma H.Horváth László úgy köszönt el, hogy vasárnap 3-kor adásban lesz, így feltételezhetően ő marad.
 #193513  Szerző: weiszmatyi
 
LuciFerko írta: 2019.01.15. 09:03 Hát nem is 66-os út, nem is Misina, hanem Tubes! Legalábbis megfigyelések alapján.
Még mindig onnan megy vajon? Az fmscan.org szerint Misina. Ráadásul V poláros antennával, amit nem igazán találtam, hiába kerestem a frissebb képeken. :shock: Részemről nem áll össze a kép. :D
 #193461  Szerző: weiszmatyi
 
Egyébként elvileg augusztus 1-én lesz a Best FM váltás, úgyhogy bő egy hét van hátra. Szegény helyiek meg (még) semmit nem tudnak az egészről, mert a rádió nem jelentette be egyelőre a váltást "hivatalosan". Gondolom majd az utolsó napokban, mint a Music FM.
 #182377  Szerző: bandika
 
Én írtam is,h mi lett a teljesítménnyel mert pár napig szinte teljesen eltűnt,de már visszaállt.Én Nagyatád és Kaposvár között hallgatom.Rds is van általában
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13