RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Székesfehérvár - 101.8 MHz

 #188271  Szerző: Gyurii
 
Glenn írta: 2020.08.03. 19:22 Hihetetlen, de Siófokon az Aranyparton egész tisztán hallgatható az adás. Az antennát persze ki kell húzni, de akkor tökéletes a vétel. Ez a legerősebben vehető székesfehérvári adó a parton. :yes:
Megerősítem, én is kicsaptam Sangean-t nagystrandon, és hallható! :D
 #188013  Szerző: Glenn
 
Hihetetlen, de Siófokon az Aranyparton egész tisztán hallgatható az adás. Az antennát persze ki kell húzni, de akkor tökéletes a vétel. Ez a legerősebben vehető székesfehérvári adó a parton. :yes:
 #185613  Szerző: RadioFan
 
Lett az RT-ben dalkiírás, és azt vettem észre mostanában, hogy egyre inkább nyúlnak ők is a 10-es évekhez. Ma volt DNCE - Cake by the ocean, és Ellie Goulding - Burn is, egy órán belül. Lehet hogy ha egyszer lesz hálózat, nyitnának ebbe az irányba is?
 #185132  Szerző: kJoe
 
Örülök, hogy már nemcsak én írkálok ide mint egy saját blogba :)
Egy adalék még: Szendi Hajni (illetve távollétében Lakosi Gabi) mondja a híreket a Fehérvár Rádió helyén megszólalt Rádió 1-en is egyszerre (de tartalmilag eltérően), ami majdnem olyan gáz mint az azonos műsorvezető egymástól távoli rádiókban... :unott:
Egyébként lényegi változást továbbra sem tapasztaltam.
 #185020  Szerző: Andrew5
 
Kíváncsiságból kikerestem Veszprémben itthon és tökéletesen jön egy kis szoba antennával, és csak a másodikon lakom, nem a tizediken ;-)

Nekem tetszik, ez Fehérváron össze van rakva (szerintem)
 #184979  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2019.09.11. 17:05
noartist írta: 2019.09.10. 18:493 ilyen eset után elvenném az engedélyt. Komolytalan. Szakmaiatlan.
Ez igaz. Szerintem ez a rádió halva született. Láthatóan a többi frekit már el sem akarják indítani. Vajna papa öröksége szép lassan elolvad. Én sajnálom, nem azért, mert szerettem az öreget, de a rádiós piac emiatt csak szegényebb lesz. :x
Lassan tényleg nincs piac. Van a közszolg., 1-2 megmaradt helyi, és a Retró. Ennyi.
 #184970  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2019.09.10. 18:493 ilyen eset után elvenném az engedélyt. Komolytalan. Szakmaiatlan.
Ez igaz. Szerintem ez a rádió halva született. Láthatóan a többi frekit már el sem akarják indítani. Vajna papa öröksége szép lassan elolvad. Én sajnálom, nem azért, mert szerettem az öreget, de a rádiós piac emiatt csak szegényebb lesz. :x
 #184966  Szerző: noartist
 
lgh írta: 2019.09.10. 09:36
Pihe írta: 2019.09.09. 20:17 Az is elég "vicces"délután a műsorvezető az elköszönésben mondja vigyazzanak nagyon meleg lesz 36-37 fok erre a hírolvasó a végén alig 20 fok várható :csukottszem:
Nem csak műsorból, de hírekből is adtak már több naposakat/heteseket. Párszor a hírek fele után indul az óra, a termékmegjelenítés alatt még mondja a hírolvasó.
3 ilyen eset után elvenném az engedélyt. Komolytalan. Szakmaiatlan.
 #184961  Szerző: lgh
 
Pihe írta: 2019.09.09. 20:17 Az is elég "vicces"délután a műsorvezető az elköszönésben mondja vigyazzanak nagyon meleg lesz 36-37 fok erre a hírolvasó a végén alig 20 fok várható :csukottszem:
Nem csak műsorból, de hírekből is adtak már több naposakat/heteseket. Párszor a hírek fele után indul az óra, a termékmegjelenítés alatt még mondja a hírolvasó.