RADIOSITE Fórum

  • Rádió Plusz - Marcali - 88.0 MHz

 #193824  Szerző: asr27
 
glacznorbert1 írta:
asr27 írta: 2021.09.08. 22:12
glacznorbert1 írta: 2021.09.08. 22:00 Költözünk a Gabona siló tetejére először. Ha minden jól alakul akkor pedig a régi N-joy helyére. Gyorsan kellett cselekednünk a szeptember 1. miatt ezért nincs még nagy lefedettség.
A régi N-joy, ha jól tudom a horvátkúti út mellett lévő toronyból adott. Még Nagykanizsán is fogható volt. ;)
Igen, jártunk ott megnézni. Kutatjuk a tulajdonost, mert a gaz és a növényzet teljesen be nőtte az egészet lent. :/
A Z-netes beton toronyra gondolsz az útelágazás előtt vagy a kanyar után lévő vas toronyra, ahogy megyünk le Horvátkútra? Az N-joy úgy tudom a vas toronyról szólt. 🙂
 #193823  Szerző: glacznorbert1
 
asr27 írta: 2021.09.08. 22:12
glacznorbert1 írta: 2021.09.08. 22:00
asr27 írta: 2021.09.08. 21:38
Várjuk! Talán felkerül az adó a dombtetőn lévő toronyra, ahonnan az N-joy is ment? :)
Költözünk a Gabona siló tetejére először. Ha minden jól alakul akkor pedig a régi N-joy helyére. Gyorsan kellett cselekednünk a szeptember 1. miatt ezért nincs még nagy lefedettség.
A régi N-joy, ha jól tudom a horvátkúti út mellett lévő toronyból adott. Még Nagykanizsán is fogható volt. ;)
Igen, jártunk ott megnézni. Kutatjuk a tulajdonost, mert a gaz és a növényzet teljesen be nőtte az egészet lent. :/
 #193821  Szerző: asr27
 
glacznorbert1 írta: 2021.09.08. 22:00
asr27 írta: 2021.09.08. 21:38
glacznorbert1 írta:Kedves Mindenki! Rádiónk hamarosan nagyobb vételkörzetben elérhető lesz és akkor már érvényesülni fog a Nyugat Balaton új rádiója szignál is. 😃
Várjuk! Talán felkerül az adó a dombtetőn lévő toronyra, ahonnan az N-joy is ment? :)
Költözünk a Gabona siló tetejére először. Ha minden jól alakul akkor pedig a régi N-joy helyére. Gyorsan kellett cselekednünk a szeptember 1. miatt ezért nincs még nagy lefedettség.
A régi N-joy, ha jól tudom a horvátkúti út mellett lévő toronyból adott. Még Nagykanizsán is fogható volt. ;)
 #193818  Szerző: glacznorbert1
 
asr27 írta: 2021.09.08. 21:38
glacznorbert1 írta:Kedves Mindenki! Rádiónk hamarosan nagyobb vételkörzetben elérhető lesz és akkor már érvényesülni fog a Nyugat Balaton új rádiója szignál is. 😃
Várjuk! Talán felkerül az adó a dombtetőn lévő toronyra, ahonnan az N-joy is ment? :)
Költözünk a Gabona siló tetejére először. Ha minden jól alakul akkor pedig a régi N-joy helyére. Gyorsan kellett cselekednünk a szeptember 1. miatt ezért nincs még nagy lefedettség.
 #193817  Szerző: asr27
 
glacznorbert1 írta:Kedves Mindenki! Rádiónk hamarosan nagyobb vételkörzetben elérhető lesz és akkor már érvényesülni fog a Nyugat Balaton új rádiója szignál is. 😃
Várjuk! Talán felkerül az adó a dombtetőn lévő toronyra, ahonnan az N-joy is ment? :)
 #193816  Szerző: glacznorbert1
 
Kedves Mindenki! Rádiónk hamarosan nagyobb vételkörzetben elérhető lesz és akkor már érvényesülni fog a Nyugat Balaton új rádiója szignál is. 😃
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21