RADIOSITE Fórum

  • Rádió Eger - Eger - 101.3 MHz

 #24131  Szerző: Richmonde
 
Thx :yes:
 #23923  Szerző: SySERR
 
Richmonde írta:Sajnos mostanában elég sok nyűgünk van a shoutcast szerverrel. Hamarosan átállunk icecast-re és remélhetőleg nem lesznek ilyen gondok. Addig is szoftvert frissítünk és hárítjuk a problémát! ;)
Ha mar Icecast2 akkor hagy szoljon az adas tobb csatornan tobb fele minosegben, esetleg mehet ra webcam is :P
Leirasok es nehany trukk Icecast2hoz:http://www.streamstat.hu/config_icecast2.html
Aztan ha akartok webcamos adast is: http://www.streamstat.hu/config_tv.html
 #23833  Szerző: SzD
 
Richmonde írta:Sajnos mostanában elég sok nyűgünk van a shoutcast szerverrel. Hamarosan átállunk icecast-re és remélhetőleg nem lesznek ilyen gondok. Addig is szoftvert frissítünk és hárítjuk a problémát! ;)
Szupi! :D
 #23831  Szerző: Richmonde
 
Sajnos mostanában elég sok nyűgünk van a shoutcast szerverrel. Hamarosan átállunk icecast-re és remélhetőleg nem lesznek ilyen gondok. Addig is szoftvert frissítünk és hárítjuk a problémát! ;)
 #23830  Szerző: SzD
 
Egészen megszerettem a 10:00 és 15:00 közötti idősávot. Szerintem ebben az időben ez a rádió a leghallgathatóbb. Csak az az egy bajom van, hogy nagyon sokszor nem lehet online hallgatni. Például most sem. :wailing:
 #22229  Szerző: Richmonde
 
már fáradok. természetesen -20 dbr-en megy a kütyű :|
 #22228  Szerző: Richmonde
 
Scrollban nem célszerű nyomni, mert úgy pláne szétesik a cucc. A 2 KHz-es Rds löketet pedig nem célszerű túlküldeni, mert a stereo térhatás rovására megy, az encoder tehát nagyjából 20 dbr-en küldi az infókat splitben. A scroll síkvidéken jól működik, de mi itt a dombok között ezzel meg vagyunk lőve. Egyébként azóta már stabilizáltuk (nem kis agyalással) a cuccot, ez azt jelenti, hogy már nem nyúlik át a dalcím a másik nótába. :yeah:
 #22130  Szerző: Riddick
 
Richmonde írta:Jelentem bekötöttük a Pira Magic RDS-t! Mától a dalcímek PS-ben!!! Köszönet Molnár B.- kollégának :D
Jó a cucc, csak néha szétesik. Próbáltátok már scrollban nyomni?
 #21067  Szerző: Richmonde
 
Jelentem bekötöttük a Pira Magic RDS-t! Mától a dalcímek PS-ben!!! Köszönet Molnár B.- kollégának :D
 #20499  Szerző: concordd
 
LuciFerko írta:
concordd írta:jaja, meg az még a necces, ha valahol kiesik az RDS keverheti a karaktereket elég durván, mindenesetre holnap ha minden jól megy megjön a Pira magic RDS a jelenlegi mini RDS helyett, és ha az informatikus is aktivizálja magát délutánra már kinn lesznek a számcímek is :)
hát annak állittólag szeret fagyni a szoftvere, de remélem itt jó lesz:)
reméljük mi is, holnap majd kiderül, ha másnem megy vissza a Mini RDS, ahhoz az informatikus srác írt külön 1 kis szoftvert, aminek semmi más dolga nincs a számcímek frissítésén kívül:)
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26