RADIOSITE Fórum

  • Rádió Top - Kazincbarcika - 88.8 MHz

 #187933  Szerző: Nickman
 
A Rádió 1 honlapján már fent van a frekvencia a térképen és a listán is. Úgy tűnik irány a topiktemető...
 #91501  Szerző: orrhang
 
Megkérem majd a moderátort nyisson inkább egy Reggeli Kettes topic-ot :)

Pfu, nehezet kérdeztél, megpróbálok majd előásni párat még, de csak februárban megyek haza, majd feltölteni amit találtam. Van egy videó is, ami a RK-ről készült, ha megkapom azt is feltöltöm. Március eleje-közepe tájékán szerintem tudom frissíteni
 #91457  Szerző: klt
 
Mikor fognak már bővülni azok a letölthető adások az RK honlapján? Várom már egy ideje, de hát semmi. Oké, oké kedves Orrhang, hogy biztos elfoglalt ember vagy, meg van gondolom jobb dolgod is, csak gondoltam megpiszkálom már az ügyet, még mielőtt teljesen elfeledkeznél róla. Egyébként jó lett az oldal, szívesen hallgatnék még többet a régi adásokból, jó lenne megint jókat röhögni, nem mintha, azok, amik fenn vannak, nem lennének viccesek, csak már kívülről fújom az összeset :D
 #86966  Szerző: orrhang
 
Szerintem nem lesz már olyan. Esetleg ha jön a városba majd egy olyan rádió, aki nem csak hobbiként fogja fel, talán.
Tettem fel egy pár válogatott adást a www.reggelikettes.hu oldalra, ha időm engedi bővítem majd. Ha gondoljátok nosztalgiázhattok. Véleményeket is várunk.
 #86896  Szerző: klt
 
Az biztos,hogy el lett rontva,pedig egy pár évvel ezelőtt még tényleg nagyon jó kis rádió volt,mindig azt hallgattam.Jók voltak a műsorvezetők,a műsorok: a Reggeli Kettes,a Night Train,az esti kívánságműsorok(főleg a szombati :) )...hová lettek ezek?Ez már rég nem rádió top,hanem rádió fos.Komolyan nincs rá semmi remény,h egyszer még egy kicsit is olyan lesz,mint régen volt?
 #85818  Szerző: orrhang
 
Ezt a rádiót nagyon sikerült elrontani.
A műsorvezető hölgy elég sűrűn a saját kedvenc rock zenéit játssza, mikor reggel meghallom őket már kapcsolok is el a rádióról.
Az adásprocesszor se jól van beállítva.
És a hírolvasás is egy katasztrófa.
Az online adásról és a honlapjukról pedig ne is beszéljünk, pedig a mai világban a webes megjelenés elég fontos.
Tudom, hogy nem sok pénze van a rádiónak, de azért lehetne egy kicsit igényesebb is.
Szerintem Barcika is megérdemelne egy normális helyi rádiót, akár egy kisközösségit is, csak hallgatható legyen
Igazad van teljes mértékben! Volt, sikeres volt, hallgatott volt, nyereséget hozott. Felépítettük, a talpnyalók lerombolták. Sokmindenki visszamenne jó dolgokat csinálni ott, de nem hívják őket ilyen-olyan személyes ellentét miatt. Volt reggeli műsor saját támogatóval, volt délutáni saját támogatóval, rendes sávok, helyi hírek, már este 6-kor betelt kívánságműsor (17-20 közt volt), jó csapat. ez kellett!
szomorú
 #85817  Szerző: Tibi86
 
Ezt a rádiót nagyon sikerült elrontani.
A műsorvezető hölgy elég sűrűn a saját kedvenc rock zenéit játssza, mikor reggel meghallom őket már kapcsolok is el a rádióról.
Az adásprocesszor se jól van beállítva.
És a hírolvasás is egy katasztrófa.
Az online adásról és a honlapjukról pedig ne is beszéljünk, pedig a mai világban a webes megjelenés elég fontos.
Tudom, hogy nem sok pénze van a rádiónak, de azért lehetne egy kicsit igényesebb is.
Szerintem Barcika is megérdemelne egy normális helyi rádiót, akár egy kisközösségit is, csak hallgatható legyen.