RADIOSITE Fórum

  • OZONE FM

 #52863  Szerző: SzD
 
Gozi írta:Bár megmondom őszintén nekem hiányzik az estéimből a lassú, nyugodt zene. (Szerelem hullámhosszán) :boldog:
Estére/éjszakára szerintem is az a legjobb. Igaz, nekem nem igazán az általad említett színvonal, hanem mondjuk egy fincsi radiocafé-s összeállítás jön be. :)
 #52829  Szerző: Gozi
 
Érdekes egy rádió ez az Oxygen Fm. Szerintem nem olyan rossz zeneileg. Alternatívát kínál ha egy árnyalatnyival más dalokat szeretnék hallani. Esténként pedig ott a NiteRise. Bár megmondom őszintén nekem hiányzik az estéimből a lassú, nyugodt zene. (Szerelem hullámhosszán) :boldog:
 #44563  Szerző: csattila
 
Hallgattam ezt a rádiót, és azt vettem észre, ugyan azok a szignálok vannak az óra elején, meg egy párszor még mint a Szegedi Rádió 88-ban voltak régebben.
 #44518  Szerző: ravasz
 
kisBabos írta:Nagyon gagyi az Oxygén FM adása!! Régen mikor még BMC volt sokkal jobb volt!! Legjobb lenne ha egész nap a rise FM adása menne benne nem csak este!!! :) Sokall nagyobb lenne a hallgatottsága! Még talán a Rádió1 is megelőzné!! ;) Szerintem
????
Szerinted.
 #44507  Szerző: kisBabos
 
Nagyon gagyi az Oxygén FM adása!! Régen mikor még BMC volt sokkal jobb volt!! Legjobb lenne ha egész nap a rise FM adása menne benne nem csak este!!! :) Sokall nagyobb lenne a hallgatottsága! Még talán a Rádió1 is megelőzné!! ;) Szerintem
????
 #44489  Szerző: puszilgatógép
 
Egyszer volt, hol nem volt egy BMC Rádió, amit eladtak és lett belőle ez a fos... Hozzá nem értő, ám annál bunkóbb, nagyképűbb stáb, akiken csak röhög a szakma. Hozzá nem értés, elkapkodott döntések, 0 hallgató, hatvanezerszer váltogatott stratégia, zenei kínálat.
 #43561  Szerző: Irwine
 
djlacee írta:
Irwine írta:
Főnök írta:Lekerült a http://www.o2gyor.hu weblapról a rádió aloldala és nincs Niterise.
Valami történik...
Hogy érted, hogy nincs NiteRise? Az oldalon vagy a rádióban? Tegnap hallgattam a neten a Rise-ot és mondta, hogy Győrben is van...
Ez votl a hónap elején, egyedi probléma volt
Ja, értem, de a honlapon azóta sincs rádió aloldal...
 #43518  Szerző: djlacee
 
Irwine írta:
Főnök írta:Lekerült a http://www.o2gyor.hu weblapról a rádió aloldala és nincs Niterise.
Valami történik...
Hogy érted, hogy nincs NiteRise? Az oldalon vagy a rádióban? Tegnap hallgattam a neten a Rise-ot és mondta, hogy Győrben is van...
Ez votl a hónap elején, egyedi probléma volt
 #43513  Szerző: Irwine
 
LuciFerko írta:szeva Irwine 8-)
Hello Hello! :D
 #43512  Szerző: LuciFerko
 
szeva Irwine 8-)
  • 1
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108