RADIOSITE Fórum

  • OZONE FM

 #72168  Szerző: szemilan
 
FLaci81 írta:Déli irányban egész sokáig lehet hallgatni, pl. Veszprém irányába a 83-as főúton végig a Pápa városi elkerülő útvonalán még fogható...
De a városban már nem.
Egyébként én is tudom fogni, bár nem tökéletes a vétel.
Ja és a 82-es főúton Zircig lehet fogni.
 #72139  Szerző: FLaci81
 
Déli irányban egész sokáig lehet hallgatni, pl. Veszprém irányába a 83-as főúton végig a Pápa városi elkerülő útvonalán még fogható...
 #71484  Szerző: Gozi
 
Most nagyon próbálják pótolni a NiteRise-t.
 #70007  Szerző: Gozi
 
Nem tudom hova tűnt.
 #69998  Szerző: djlacee
 
Hova lett a NiteRise?
 #53410  Szerző: Gozi
 
Kedves FodorA!

Teljes mértékben osztom az ön gondolatait. A napközbeni és az esti stílus merőben más. Ami szétzilálhatja a hallgatottságot. Hiszen ha valaki napközben O2-t hallgat és véletlenül este is odateker nagyon meglepődik, és másnap nem biztos, hogy újra ezt a frekit választja, hiszen van alternatíva.

Úgy gondolom az O2-n nagyon megy az útkeresés. Kezdeti prémium szerű rádióból mára már tucat formára váltottak. Szerintem így még nehezebb hallgatókat toborozniuk, hiszen Győrben ebben a műfajban jelentős a konkurencia. Várom a folytatást. :party:
 #53381  Szerző: FodorA
 
Nekem nem egyértelmű az O2 arculata, de nem is ez a lényeg.
Nem tartom jónak, tizenharmadiknak átvenni egy más rádió műsorát. A napközben felépített arculatot egy ilyen műsor szét is ver teljesen és kiszámíthatatlanná teszi a rádiót a hallgató számára. Példa: Ha napközben Dire Straits, Madonna, meg Van Halen megy, akkor egy diszkó zenével feltöltött 4 óra nem való oda. Olyan mintha osztott frekvencia lenne. Egy esetleges mérésnél pedig a hallgató lehet olyan rádió nevet mond, ami nem is létezik. Senki se magából induljon ki, hogy ő tisztában van azzal, mikor milyen műsor megy és az honnan szól. Marika aki a kis csemegében hallgatja, ő neki csak szól egy doboz és nem figyeli a rádiót. Csak zörög mellette. Ez csak nekünk fontos ennyire.
A Rádió 1 mellett én teljesen mást csinálnék és nem e Niterise.t venném át. Ugyanaz a célcsoport csak máshogy van megközelítve, de a már megosztott hallgatóságot nem lehet egyértelműen a Rise FM-mel magunk mellé állítani. Ez nem igazi alternatíva. Részemről nem az a kérdés, hogy melyik a jobb vagy sikeresebb.
 #53368  Szerző: Gozi
 
Hát akkor hiába, de talán van még remény.......
 #53360  Szerző: puszilgatógép
 
djlacee írta:
Gozi írta:Bár megmondom őszintén nekem hiányzik az estéimből a lassú, nyugodt zene. (Szerelem hullámhosszán) :boldog:
Nekem meg a hátam borsódzott attól a műsortól :boldog:
Nem mindegy milyen műsorokat NEM hallgat senki? Az O2 az a kezdetektől egy hibás koncepció, egy hozzá nem értő, amatőr, de annál nagyképűbb stábbal és vezetőséggel...
 #52883  Szerző: djlacee
 
Gozi írta:Bár megmondom őszintén nekem hiányzik az estéimből a lassú, nyugodt zene. (Szerelem hullámhosszán) :boldog:
Nekem meg a hátam borsódzott attól a műsortól :boldog:
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108