RADIOSITE Fórum

  • Vital FM - Debrecen - 102.4 MHz

 #177031  Szerző: Marcii
 
djlacee írta: 2018.06.06. 20:37 Véletlenül idetaláltam, szórakoztató visszaolvasni a hozzászólásokat, beleértve a saját 10 évvel ezelőtti írásaimat is
Ez volt az a kisköz ami a maga néhány éve alatt minden IS volt?
 #177028  Szerző: djlacee
 
Véletlenül idetaláltam, szórakoztató visszaolvasni a hozzászólásokat, beleértve a saját 10 évvel ezelőtti írásaimat is
 #95033  Szerző: Andrew5
 
Én szeretem ezt a gyorsaságot ;-)

414/2012. Tóth András egyéni vállalkozó Debrecen 102,4 MHz kisközösségi médiaszolgáltatásának
közösségi médiaszolgáltatásként történő elismerésére és műsorszolgáltatási szerződése hatósági
szerződéssé átalakítására irányuló eljárás megszüntetése (sürgősséggel tárgyalandó)
 #93883  Szerző: Andrew5
 
Előszőr is kedves Donder Tényleg Jól mondja Atti, nem vitatkoztunk, csak elmondtuk egymásnak a véleményeinket, azt gondolom fórumon ez szokás.

Másodszor, a Vial Fm rádió engedélye nem azért szünt meg, mert nem volt megfelelő a beadott műsorszerkezet a közösségivé nyílvánításhoz, hanem azért, mert nem sugárzott, és a testület felszólításának ellenére sem índítottuk újra a rádiót. Ha ezt megtesszük, mehetne minden tovább, de mint említettem, ilyen formában nem szeretnénk, és nem is fogjuk. Ilyen egyszerű ez :-)

A rádió sosem kapott megrovást, büntetést működése alatt, és a testület sem talált kivetnivalót a 102.4-en.

Ezzel én azt hiszem ezt itt egyenlőre le is zártam részemről, ha valaki kisközt akar Debrecenben, pályázza meg, és sok sikert kívánok hozzá ;-)
 #93613  Szerző: jimmer
 
én sem bántásként írom, de engem is szétcseszett volna az ideg, ha a Vital kap hosszabbítást úgy, hogy mióta követjük a sorsát, kezdve a Debrecen-Józsa történet óta, igazából sem normális struktúra se saját gyártású műsorok nem nagyon voltak, Rise Fm meg ilyesmi igen. Mi meg 1 kivétellel saját gyártású közszolga műsorokat csináltunk és velünk meg nem akarnak szerződést kötni. Bár van még olyan ahol nincs minden rendben mégis kaptak, na de majd a bíróságon kiderül, hogy kinek van igaza..
 #93593  Szerző: orrhang
 
Vitát kéretik privátban lebonyolítani!

donder
Jo, majd ha vitank lesz ,akkor lebonyolitjuk privatban, addig pedig engedd meg, hogy a velemeybeli kulonbsegeinket megosszuk a masikkal, hiszen a forum arra valo!
Eppen arrol ertekezunk, hogy a Vital Fm-nek milyen jo musorai/strukturai lehetnenek. Ne jatszd tul a moderatori szerepet. Elore is koszonom Andras neveben is!
 #93574  Szerző: orrhang
 
hanem?
nezd meg a miskolci Fm1-et, na, valahogy igy kene kinezni egy kiskoz radionak sztem, ehelyett mindenki (tisztelet a kivetelnek) azert csinal kiskozt, mert nem nyert kereskedelmi frekit, nem jo ez igy, de en elmondtam mar ezt harom eve is
 #93560  Szerző: Andrew5
 
orrhang írta:ebben a viszonylatban? Jah, ha már a kisköznek valójában kisköznek kéne lenni, már nem is érdekes, mi?!
szánalom
Szerintem nem attól közösségi valami, hogy ráerőltettünk egy rakás kötelező dolgot. Főként ha az például a célközönségedet qrvára nem is érdekli....
 #93547  Szerző: orrhang
 
ebben a viszonylatban? Jah, ha már a kisköznek valójában kisköznek kéne lenni, már nem is érdekes, mi?!
szánalom
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 59