RADIOSITE Fórum

  • Gong Rádió

 #4515  Szerző: LuciFerko
 
nincs
 #4183  Szerző: nyikolaj
 
De legalább kiskoz van ott?Tudom,nem olyan mint egy kereskedelmi,de legalább az is valami.
 #4182  Szerző: molnarb
 
Sajna ez keményen politika. Anno a solti vagy a keceli frekit akarták Kecskemétre kiírni csak valahogy arrébrajzolták pár kilóméterrel... :) Jóformán Kecskemét az egyetleg megyeszékhely tudtommal ahol csak 1 helyi rádió üzemel. Fura, hogy ez nem szúr szemet azoknak akiknek járhatna a pofája és esetleg kényszerből valamit kitalálnának.
 #4151  Szerző: nyikolaj
 
Az más. :)
 #4147  Szerző: Sz.
 
nyikolaj írta:Az gáz.De azota kellett volna min 1et inditani.(szerintem)Ott van pl:NYiregyháza.Valamivel kisebb lakosu város,meg keleti régio...stb.Mégis 3 db ker rádio,(1000%os helyi:retro,gold,sunshine),És még egy- két kiskoz.CSAK FURCSÁLOM.De itt Miskolcon se jobb a helyzet.Pedig ez a 3. legnagyobb város.
Ó igen, csak a Gong Rádió egyik fejese ugye ORTT tag...
Innentől kezdve meg felesleges lakossági adatokkal példálózni, hiszen ez Magyarország. :)
 #4144  Szerző: nyikolaj
 
Az gáz.De azota kellett volna min 1et inditani.(szerintem)Ott van pl:NYiregyháza.Valamivel kisebb lakosu város,meg keleti régio...stb.Mégis 3 db ker rádio,(1000%os helyi:retro,gold,sunshine),És még egy- két kiskoz.CSAK FURCSÁLOM.De itt Miskolcon se jobb a helyzet.Pedig ez a 3. legnagyobb város.
 #4140  Szerző: Pasa
 
nyikolaj írta:Kecskeméten csak a Gong van mint ker rádio?Egy olyan nagyvárosnak 1db helyi szerintem kevés.
Kettő volt, de a másikat bekebelezte a Klubrádió (FM 97,7).
 #4131  Szerző: nyikolaj
 
Kecskeméten csak a Gong van mint ker rádio?Egy olyan nagyvárosnak 1db helyi szerintem kevés.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51