RADIOSITE Fórum

  • Megszűnt TV csatornák

 #72242  Szerző: Gabeedj
 
Én meg szünidei matinén:)Jó lenne visszamenni az időben...
 #72241  Szerző: djlacee
 
A CN most is 9-ig megy :unott:
Egyébként én is kölyökkoromban CN-en meg Super RTL-en nőttem fel :yes:
 #72240  Szerző: nyikolaj
 
Na igen!Jó volt az is!Ha jól tudom a Cartoon Network este 21:00-ig ment utána meg a Tnt csatorna,és minden péntek este pankráció ment rajta! :) mi meg gyerekek alig vártuk,hogy legyen péntek!:)
Most,hogy bele gondolok jó lenne időgéppel vissza menni! :)
 #72238  Szerző: Gyurii91
 
Nekem azokból az időkből az van meg mikor reggeli közbe angol Cartoon Network-t néztem ovi előtt! :D

Régi szép idők... Mikor még értelmes rajzfilmeket adtak! Mostani Boomerang nagy része.
 #72236  Szerző: nyikolaj
 
Hmmm nem tudom,hogy ki volt jártas a 90-es évek végén a parabola világában,de akkor még szinte jó formán mindent freesen lehetett nézni,mert nem volt annyira még akkor elterjedve a digitalizálás.Volt olyan svájci (németül beszélő) filmcsatorna,hogy TELECLUB!
Teleclub-The moovie chanel.ez volt a szlogenje!Durva jó csatorna volt,a legújabb akció,mozi filmek mentek rajta!De később rátettek egy Nagra kódot.De volt olyan is,hogy hétvégén kódolatlan volt!
Régi szép idők! :)
 #71998  Szerző: Gabeedj
 
Igen!Az is jó adó volt.A régi A 3 televízióból alakult ki.Jó kis csatornák voltak ezek.Zalatnay Cini ide vagy oda:) Msat-on ment egy időben a rock kalapács is:)
 #71901  Szerző: benjamin
 
És az msat-ra emlékeztek?
 #71899  Szerző: Milán
 
Régen én a Balaton TV-t néztem, anno nagyon jó volt esténként híradó, klippmix, meg régi filmek.Majd a megszűnés elött fél évig minden nap egy filmet adtak le.Ja és mindig meghibásodott a képújság és vagy a powerpointot vagy az xp képernyőkímélő volt látható.Szerettem azt a csatornát.
 #71865  Szerző: chromsix
 
Én igen, meg arra a napra is amikor megszűnt.
 #71863  Szerző: Gabeedj
 
Emlékeztek a jó öreg Top tv-re??
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10