RADIOSITE Fórum

  • Radio Deejay 92.9

 #54582  Szerző: Snake
 
Akkor én húztam legtovább :D
De ez nem is múltidő
 #54577  Szerző: Cicoo
 
Gabeedj írta:Kiderül mi lesz ,de max neten tudjuk majd hallgatni,mert gondolom csak Pesten lesz fogható adó:(.Ha valóban komoly a próbálkozás akkor remélem hamar össze is jön.
Inkább csak neten. Persze ha legálisban gondolkodunk. Ezek se húzták túl sokáig: http://www.radiooo.dj/
 #54024  Szerző: Gabeedj
 
Kiderül mi lesz ,de max neten tudjuk majd hallgatni,mert gondolom csak Pesten lesz fogható adó:(.Ha valóban komoly a próbálkozás akkor remélem hamar össze is jön.
 #54015  Szerző: centerweb
 
Pasa írta:Hát, ahogy elnézem, ez valami amatőr netrádió lesz csak... :o
Citromail.hu-s címre önéletrajz.

"Szponzorok:pepsi.com,citromail.com,oakley.com,tommy hilfiger.com,newyorker.de,apple.com,sony.com ... /Radio Station/ /Rádió Állomás/ /Hungary - U.S.A. Company/"

Nekem kicsit komolytalannak tűnik... :gülü:
 #54014  Szerző: Permi
 
zenefalo írta:A facebook-on Radio Deejay 2011 néven munkatársakat keresnek,felélesztenék a Deejay-t! Mondjuk a Roxy frekijén el tudnám képzelni, 96.4 Rádió Deejay,fura lenne :roll:
http://www.facebook.com/pages/Radio-Dee ... 928?v=wall
Ez kb max egy kisiskolás fantáziájának megnyilvánulása a Facebookon. Ne röhögtessük már ki magunkat h. ilyeneknek reklámot csinálunk itt.
Nyilván nem citromailes címre kéne önéletrajz, ha komoly lenne a dolog. Nem lenne tele helyesírási hibákkal a posztok és még sorolhatnám... lehet vki neten akar ilyen néven indítani, de kétlem h. FM-es sugárzáshoz bármi (jogi)alapja lenne... pláne nem a régi Deejay-hez. Amúgy a Radio Deejay és a Deejay TV pár hónapja ismét szabadon vehető a Hotbird műholdról, ha már a Deejay-t emlegetjük, célszerű belenézni és belehallgatni a műsorukba... :yes:
 #54013  Szerző: Pasa
 
Hát, ahogy elnézem, ez valami amatőr netrádió lesz csak... :o
 #49215  Szerző: benjamin
 
Nagyon jó zenéket adtak. :)
 #44082  Szerző: IstvánB
 
Ma már negyedik éve....
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10