RADIOSITE Fórum

  • Lánchíd Rádió

 #44300  Szerző: LuciFerko
 
Pasa írta:
csirkebogár írta:Csak épp az adójuk van szar helyen, a SOTE tetején, emiatt gyakorlatilag az egész városban gyengén jön...
Ez nem igaz szerintem. Pont hogy nagyon szépen teríti az 1 kW a várost onnan. 30 km-nél messzebbre persze nem megy, de hát ugye ez egy budapesti helyi adó, és a fővárost szépen le is fedi.
Dunaújvárosban is egész tűrhető.
 #44298  Szerző: Pasa
 
csirkebogár írta:Csak épp az adójuk van szar helyen, a SOTE tetején, emiatt gyakorlatilag az egész városban gyengén jön...
Ez nem igaz szerintem. Pont hogy nagyon szépen teríti az 1 kW a várost onnan. 30 km-nél messzebbre persze nem megy, de hát ugye ez egy budapesti helyi adó, és a fővárost szépen le is fedi.
 #44292  Szerző: csirkebogár
 
A Lánchíd szól Omniával úgy, hogy azt sok Orbanos adó is megirigyelhetné. Figyeljétek meg csak, ha valami zene, vagy alázene megy, milyen szépen kijönnek a mély hangok. Csak épp az adójuk van szar helyen, a SOTE tetején, emiatt gyakorlatilag az egész városban gyengén jön...

Egyébként szerintem jó rádió ez, igaz aki nem szereti a jobbos politikát, az ne hallgassa a politikai műsorait, pl. a Sprődöt, viszont a magazinműsoraik rendkívül igényesek, jól szerkesztettek pörgősek.

Ahogy tudom a Classot is ugyanaz a háttércsapat csinálja már, mint a Lánchidat, ami egy nagyon okos döntés gazdaságilag mindenképpen. De a hírek az pl. ugyanaz, csak rövidebben.
 #28221  Szerző: MrG
 
Chriss írta:kérdés, ki ellenében nyilvánítja nyertesnek...
mert akkor ugye valakinek veszítenie is kell...
:o
Csak a Danubius frekijére pályázott, ahova még a Danubius, a Juventus és a Zene Rádió adta be.
 #28213  Szerző: Chriss
 
kérdés, ki ellenében nyilvánítja nyertesnek...
mert akkor ugye valakinek veszítenie is kell...
:o
 #28211  Szerző: MrG
 
Pasa írta:
JoNeS írta:A név változás csak bejelentés köteles, nem kell hozzá engedély.
Hát nem tudom, de egy biztos, hogy nem Lánchíd néven akartak indulni, de muszáj volt, mert azzal pályáztak...
Az ajánlati kötöttség ideje alatt nem lehet semmit módosítani a pályázaton*. Sztem a "Lánchíd" névért meg kellett Demszkyék hozzájárulása, ami keserves sz*rás volt ugyebár a politika miatt. Végül valahogy kaptak rá engedélyt aztán gondolom már nem volt kedvük újra változtatni. VAgy valami hasonló mizéria volt, már nem emlékszem pontosan...

*: ebből lesz most majd vita a nagytesónál is, "elfelejtették" beadni a pályázattal a 100.3-ról lemondó nyilatkozatot, emiatt az ORTT törvénytelenséget követne el, ha nyertessé nyilvánítaná az Advenio-t. Pedig nagyon úgy néz ki, hogy nyertessé fogja... Érdemes elolvasni az SZDSZ-es Tímár János különvéleményét az ortt.hu-n
 #28206  Szerző: Pasa
 
JoNeS írta:A név változás csak bejelentés köteles, nem kell hozzá engedély.
Hát nem tudom, de egy biztos, hogy nem Lánchíd néven akartak indulni, de muszáj volt, mert azzal pályáztak...
 #28179  Szerző: JoNeS
 
Pasa írta:Lehetséges, mivel eredetileg is más néven akartak elindulni, csak nem kaptak engedélyt ORTT elvtárstól a névváltásra
A név változás csak bejelentés köteles, nem kell hozzá engedély.
 #27438  Szerző: Pasa
 
Szerintem is a 92,1-en a BBC/RFI névváltása lesz ez inkább.
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46