RADIOSITE Fórum

  • Budaörs Rádió - Budaörs - 104.8 MHz

 #6524  Szerző: mlaszlo
 
Számomra egyre furcsább ez a 104,8-as frekvencia. Ma délelőtt a Lakihegy rádió műsora ment rajta, a Lakihegy rádió műsorvezetőivel, híreivel, szignáljaival és reklámjaival. Délután viszont amikor megint belehallgattam, akkor már csak zene ment rajta, Budaörs rádiós szignálokkal és borzalmas minőséggel, mint egy rosszul tömörített mp3.
 #6050  Szerző: SebestyénA
 
mlaszlo írta:
SebestyénA írta:Félreértés, az eddigi tézis a rádióval kapcsolatban.

Jelenleg a szignál a régi, de baromi jó trance zenék mennek megszakítás nélkül, tűrhető hangminősében.

És a legfontosabb, egy reklám van csak amelyben Rocó Nagy Zoltán értékesítési társat keres a rádióhoz.
Tehát valószínű megújul minden.
Akkor én már nem tudom mi a helyzet, mert a Lakihegy rádió stream-jét hallgattam többször is a napokban és nem egyszer elhangzott, hogy Lakihegy rádió, már Budaörsön is a 104,8-on. Ennek ellenére a 104,8-on a hét eleje óta valóban csak zene megy.

Igen a 104,8-on meg a reklámban úgy mondják, mintha a Budaörs rádió újulna meg, egy szót sem említettek pl. tegnap és ma a Lakihegyről.
 #6042  Szerző: mlaszlo
 
SebestyénA írta:Félreértés, az eddigi tézis a rádióval kapcsolatban.

Jelenleg a szignál a régi, de baromi jó trance zenék mennek megszakítás nélkül, tűrhető hangminősében.

És a legfontosabb, egy reklám van csak amelyben Rocó Nagy Zoltán értékesítési társat keres a rádióhoz.
Tehát valószínű megújul minden.
Akkor én már nem tudom mi a helyzet, mert a Lakihegy rádió stream-jét hallgattam többször is a napokban és nem egyszer elhangzott, hogy Lakihegy rádió, már Budaörsön is a 104,8-on. Ennek ellenére a 104,8-on a hét eleje óta valóban csak zene megy.
 #6032  Szerző: SebestyénA
 
Félreértés, az eddigi tézis a rádióval kapcsolatban.

Jelenleg a szignál a régi, de baromi jó trance zenék mennek megszakítás nélkül, tűrhető hangminősében.

És a legfontosabb, egy reklám van csak amelyben Rocó Nagy Zoltán értékesítési társat keres a rádióhoz.
Tehát valószínű megújul minden.
 #5773  Szerző: SebestyénA
 
Jelenleg két különböző műsor megy a 104,8-on és a 107,0-án. A 104,8-on nincsen semmi szöveg zene egymás után( még óra egészkor se).

A hétvégén még -igen-, azonos műsor szólt, de a 104,8 hangminősége gyenge volt.
 #5655  Szerző: mlaszlo
 
Most itt vagyok a XI. kerületben és megnéztem mi a helyzet a 104,8-on. A Budaörs rádió frekvenciáján most is a Lakihegy rádió megy. Összehasonlítottam a Lakihegy rádió stream-jével és ugyanaz a műsor is.
http://www.lakihegyradio.hu/listen.pls Ez megy most a 104,8-on is, még eltérés sem nagyon van, majdnem egyidőben szól az éteri adás a stream-mel.
 #5549  Szerző: Zsolt
 
Érdekes, hogy mennyire hirdették magukat eleinte, hogy ők csak a Csepel-sziget rádiója kívánnak lenni.
Most különböző műsor megy a 2 adón, viszont a Budaörsön nem jazz megy.

Egyébként ma vettem észre, mikor az autórádión kapcsolgatva a 99,1-re értem (dunaújvárosi Gerilla rádió) a rádió kijelzőjén a LAKIHEGY PS jelent meg, majd rögtön át is váltott a 107 MHz-re. Magyarul a két rádió RDS PI-je (legalábbis az utolsó 2 karakter biztos) azonos, valószínűleg csak figyelmetlenek, bár akkor viszont nagyon, hiszen elvileg a Lakihegy rádió még Dunaújvárosban is tűrhetően szól (ahogy a Gerilla is itt).
 #5548  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta:Ejha.
Mondjuk jó lépés volt, a 107.0-nak nem valami nagy a vételkörzete.

Most már névváltás is jöhetne, pl.: AgglomeRádió :)
Valóban jó lépés volt, ha tényleg ez marad Budaörsön is és az alapján, amit ma hallottam belőle (az a kb. 1 óra) az alapján nekem tetszett a zenei kínálat. Kár, hogy itt már nem tudom fogni.
Ami viszont érdekes volt, hogy a XI. kerületben viszonylag jól jött a rádió, de Budaörs felé haladva az M7-esen a Tesco-nál már nem jött teljesen tisztán és nemsokkal később el is ment. A Budaörs rádiót korábban nem hallgattam, így nem tudom milyen volt a lefedettsége, de az érdekes, hogy pont abban a városban nem jön teljesen tisztán, ahova tulajdonképpen sugározna :)
 #5546  Szerző: Sz.
 
Ejha.
Mondjuk jó lépés volt, a 107.0-nak nem valami nagy a vételkörzete.

Most már névváltás is jöhetne, pl.: AgglomeRádió :)

Amúgy lehet hallgatni online is a budaörsi adást: www.lakihegyradio.hu
 #5545  Szerző: mlaszlo
 
SebestyénA írta:Öööö. Egyhete még az elviselhetetlen hangzású Jazz ment, ahogyan már egy éve. Tegnap én is hallottam nem megszokott számokat.
Ez volt az első, ami nekem is feltűnt, hogy megszűnt a rossz minőség. Most hallgattam a Lakihegy rádió online adását és ott is elhangzik néha a szignálokban, hogy már Budaörsön is, de sajnos az éterben nem tudom mi megy, mert itt már nem tudom fogni a 104,8-at, de jövő hét elején majd megint leszek arrafelé és megnézem majd mi a helyzet.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8