RADIOSITE Fórum

  • Budaörs Rádió - Budaörs - 104.8 MHz

 #33580  Szerző: Ghee
 
Erre a rádióra először azt hittem, hogy megfogtam egy kalózt, oszt' később kiderült, hogy nem. :D
 #31303  Szerző: SAM
 
Nekem egészen tetszik az, amit itt késő délután, talán már este művelnek a kívánságműsorban. Név szerint Boros József. Nem tudom miért, de nekem bejön, egy kicsit elüt a többi kereskedelmitől! De tényleg!
 #29161  Szerző: SAM
 
Zsolt! Akkor Te nem vagy szerencsés! :lol:
 #29097  Szerző: SAM
 
Állítólag a rádió is, de a honlapja biztosan megújult.

www.budaors-radio.hu

Nem tudom miért kell erőltetni egy rádiónak, hogy hírportál legyen...
Mindenesetre minden tartalom fent van, kivéve ami éppen a rádióra, vagy annak műsoraira vonatkozik. :o
 #7076  Szerző: SebestyénA
 
mlaszlo írta:
SebestyénA írta:Továbbra is a Budaörs rádió régi műsorai szólnak, a hangminőség is a régi. A Lakihegy rádióról 1 hete nem szóltak benne.
Én is többször belehallgattam és sajnos tényleg a Budaörs rádió megy rajta, a borzalmas hangminőséggel. Múlt héten valamelyik nap valamilyen délutáni műsor ment két nagyon "tehetséges" műsorvezetővel, az adás témája a libatömés volt :shock:
Igen azt én is hallgattam. Tömjünk vagy ne tömjünk küldjenek sms-t vagy e-mail-t, ez volt a felhívásuk. :lol:
 #7071  Szerző: mlaszlo
 
SebestyénA írta:Továbbra is a Budaörs rádió régi műsorai szólnak, a hangminőség is a régi. A Lakihegy rádióról 1 hete nem szóltak benne.
Én is többször belehallgattam és sajnos tényleg a Budaörs rádió megy rajta, a borzalmas hangminőséggel. Múlt héten valamelyik nap valamilyen délutáni műsor ment két nagyon "tehetséges" műsorvezetővel, az adás témája a libatömés volt :shock:
 #7063  Szerző: SebestyénA
 
Továbbra is a Budaörs rádió régi műsorai szólnak, a hangminőség is a régi. A Lakihegy rádióról 1 hete nem szóltak benne.
 #6533  Szerző: SebestyénA
 
mlaszlo írta:Számomra egyre furcsább ez a 104,8-as frekvencia. Ma délelőtt a Lakihegy rádió műsora ment rajta, a Lakihegy rádió műsorvezetőivel, híreivel, szignáljaival és reklámjaival. Délután viszont amikor megint belehallgattam, akkor már csak zene ment rajta, Budaörs rádiós szignálokkal és borzalmas minőséggel, mint egy rosszul tömörített mp3.
És ráadásul tobbek kozt, megint ugyanaz a kb 50 light-jazz szám megy amit a rádió
indulása óta ismételgetnek.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8