RADIOSITE Fórum

  • Budaörs Rádió - Budaörs - 104.8 MHz

 #126032  Szerző: markfelt
 
egy fántásztise hot ac rádiót véltem felfedezni a 104.8 mhz-en, budapest belvárosában, lényegében kiváló minőségben, az a neve, hogy budaörs rádió. ügyesek.
 #79151  Szerző: DWC
 
Hulk írta:egykor hálóban voltak
Ez sok mindent megmagyaráz..
 #79148  Szerző: Hulk
 
DWC írta:Ma bátorkodtam belehallgatni reggel. (1 óra önkínzás.) Tapasztalatok: emberünk (mv.) minden beolvasott dologhoz hozzáfűz valami párszavas véleményt, egyfolytában szellemes akar lenni. Persze nem szedi össze előre, hogy mit akar mondani, így sokszor kijavítja magát. Viszonylag sok a pop-rock, illetve rock zene (AC/DC is volt). Egyébként ők is "helyben vannak", mint a melyik rádió is, segítsetek..? :gülü:
Lakihegy borzalom... egykor hálóban voltak, kár volt az is.
 #77839  Szerző: DWC
 
Ma bátorkodtam belehallgatni reggel. (1 óra önkínzás.) Tapasztalatok: emberünk (mv.) minden beolvasott dologhoz hozzáfűz valami párszavas véleményt, egyfolytában szellemes akar lenni. Persze nem szedi össze előre, hogy mit akar mondani, így sokszor kijavítja magát. Viszonylag sok a pop-rock, illetve rock zene (AC/DC is volt). Egyébként ők is "helyben vannak", mint a melyik rádió is, segítsetek..? :gülü:
 #47656  Szerző: ravasz
 
Elég sok "kezdet" volt ebben a rádióban, hogy ez ne legyen egyértelmű.

A soul-os, blues-os, jazz-es korszak, vagy a Lakihegy Rádiós 2-3 hetes hálózat is az ő "érdeme" volt?! Kétlem.
 #47655  Szerző: Rádiós
 
A kezdetek óta ő az progig.
 #47620  Szerző: ravasz
 
Programigazgató Mark West?

Hmm, nem is tudtam. :D
 #47187  Szerző: Ghee
 
Először én sem hittem el, hogy legál, annyira alacsony bitrátás hangminősége volt! :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8