RADIOSITE Fórum

  • Budaörs Rádió - Budaörs - 104.8 MHz

 #197036  Szerző: JuVi
 
musorlistaponthu írta: 2022.08.15. 18:18
JuVi írta: 2022.08.15. 17:44 Én múltkor Érden sem tudtam befogni rendesen...
Amúgy miért nem kommunikálják a hallgatók felé, hogy már megy a rádió? Se az FB-n, se a weboldalon nincs arról infó, hogy visszatért a rádió + még online hallgatni sem lehet.
Stream van.
https://stream.42netmedia.com:8443/budaorsradio
Én a weboldalon próbáltam belehallgatni, de ott nem szólt. Köszi a linket :D
 #197035  Szerző: musorlistaponthu
 
JuVi írta: 2022.08.15. 17:44 Én múltkor Érden sem tudtam befogni rendesen...
Amúgy miért nem kommunikálják a hallgatók felé, hogy már megy a rádió? Se az FB-n, se a weboldalon nincs arról infó, hogy visszatért a rádió + még online hallgatni sem lehet.
Stream van.
https://stream.42netmedia.com:8443/budaorsradio
 #197034  Szerző: JuVi
 
Én múltkor Érden sem tudtam befogni rendesen...
Amúgy miért nem kommunikálják a hallgatók felé, hogy már megy a rádió? Se az FB-n, se a weboldalon nincs arról infó, hogy visszatért a rádió + még online hallgatni sem lehet.
 #196972  Szerző: Glenn
 
Nyilván a jelszinthez nincs sok köze, de érdekes, hogy most kicsit másfelé áll az adóantenna, mint eredetileg:

Kép
Kép
 #196946  Szerző: mihalylovics
 
Ez tényleg nem a régi. Már Kelenföldön és Budafokon is szar, RDS alig-alig jön le, sztereó is sokszor elvész. Szerintem vagy valami ideiglenes, alacsony teljesítményű eszközzel adnak, vagy olyan ramaty állapotban van a régi antenna (ami valószínűleg még az eredeti, 2008 óta használt), hogy az adóberendezés (ami jóllehet szintén nem egy fiatal darab) leszabályoz, minden esetre ezen előbb-utóbb változtatni kell, ebben a frekiben sokkal több a lehetőség.
 #196931  Szerző: Glenn
 
Ma indult el "rendesen". Van műsorvezetés és az RDS is rendben lett mostanra. Csak mintha kisebb lenne a térerő...? :o
 #196925  Szerző: zenefalo
 
Facebook és online oldaluk nem utal erre, a megszűnés óta nincs aktivitás.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8