RADIOSITE Fórum

  • Radio Face

 #190110  Szerző: Radiolegends
 
Sziasztok! Ha esetleg valakinek van az indulásról felvétele,vagy az utolsó FM-es percekről azt nagyon szivesen fogadnám! köszönöm!
 #176156  Szerző: asr27
 
Ezek szerint csak online terveznek. :(
 #175953  Szerző: Wolfman
 
TechY01 írta: 2018.05.28. 18:13 Ez lenne az? Kép
Igen, erre gondoltam.
 #175932  Szerző: Wolfman
 
Megújult a weboldaluk, rajta egy fura alternatív logóval.
Kikerülhet a topiktemetőből?
 #175701  Szerző: RadioFan
 
Dani írta: 2018.05.19. 09:09 Egyébként mi történne, ha nem teljesitenék a kötelező szövegelést? Valóban olyan nagy büntetést kapnának, hogy ne tehetnék meg?
Nem gondolom, hogy komoly összeg lenne. Cserébe 7 év múlva garantált, hogy nem hosszabbítana frekit a Médiatanács... a tihanyi 105,7 esetében már 1 büntetés után se tették meg. Ha éveken keresztül nem teljesítenék, esély nem lenne hosszabbításra, bár ha jól csinálják, simán lehetne nyereséges az üzlet ez alatt a pár év alatt is.
 #175700  Szerző: noartist
 
Az FM már esélytelen, ez a stílus csakis weben életképes.

Egyszer kiszámoltam, mennyi lenne legálisan (!) felhúzni egyet nulláról - azóta került vissza a bakancslistám ,,távolabbi tervek” szekciójába. És ebbe azt nem is számoltam bele, hogy adott esetben mennyi lenne egy korábbi brandet megvenni.

Ha nullszaldósra ki lehetne hozni, már akkor megcsinálnám. Csak most, 2018-ban, kizárólag weben, Magyarországon totális bukó. Kalapolni pedig nem akarok.

Mielőtt moderátorként offolnám szét a fórumot: nem tudom, mi a terv a rádióval, egyelőre figyelemmel kísérjük, és ha kitart a dolog/lesz mozgás, visszakerül a temetőből.

Ha olvasná illetékes: csak a szlogen ne maradjon a régi, könyörgöm! :)
 #175683  Szerző: Dani
 
Én attól is tartok, hogy akkora szövegarányt kell teljesiteniük pl MusicFM-hez hasonlóan, hogy amiatt élvezhetetlen és hallgathatatlan lesz a rádió. A médiatanács ért hozzá, hogyan tegyen népszerűtlenné egy rádiót.
Egyébként mi történne, ha nem teljesitenék a kötelező szövegelést? Valóban olyan nagy büntetést kapnának, hogy ne tehetnék meg? Annyira felesleges egy zenei rádióba annyi szöveges műsort tenni, miért kell azt betartani feltétlen?
 #175682  Szerző: Kovi02
 
noartist írta: 2018.05.18. 21:40
Kovi02 írta: 2018.05.18. 20:53 Ilyen stílusú rádiónál amúgy a magyar zenei kvótát hogyan lehetne teljesíteni?
Sehogy, vagy R1-es módszerrel. De nekem éjszakára is lenne egy jobb, alternatív elképzelésem, és az sem hazai zene.
És ha nem tartják be a kvótát,akkor milyen büntetésre lehet számítani?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 174