RADIOSITE Fórum

  • Radio Face

 #62405  Szerző: Cicoo
 
tomee írta:Erre van igény???
Erre van rétegigény. A mai house-osoknak ez kell.
tomee írta:Talán már túl öreg vagyok
Nem öreg vagy, hanem finnyás, és neked nem fog house rádió szólni az éterből, és nekem sem, meg még sok más embernek sem, mert mi még szűkebb rétegbe tartozunk. Azok közé, akiknek dallam is kell az elektronikus zenébe, meg nem bánjuk, ha normális műsorok szólnak, amik feljebb emelkednek egy átlagos bulvárlap színvonalánál.
tomee írta:Mert most a OneMusic Radio-val ugyanezt látom, hogy pár messze nem mikrofon kompatibilis ember összeül öröm rádiózni, és olyan zenéket játszanak, amikkel megint kiszolgálnak egy szűk klikket, de hogy egy buznyákot nem fognak termelni, az fix. És utána csodálkoznak, hogy mi van.
Még lehet belőle valami. Mennyi idejük is van rá? 3 év? Igazából a rádiós palettát színesítik legalább. Ez is valami.
steve írta:http://one-musicradio.blogspot.com/
LoL, hová mutat a bővebben link! :shock:
 #62404  Szerző: steve
 
Az élő adások egy picit szünetelni fognak a rádióban, pár napig kizárólag csak zenét sugárzunk! Hamarosan még jobb műsorokkal, még jobb arcokkal találkozhattok itt a OneMusicRadion! Mai naptól fogva a One Music Radio a budapesti 88.1-es frekvencián sugároz!
http://one-musicradio.blogspot.com/
 #62403  Szerző: tomee
 
Jozsfm964 írta:Steve kell a Swedish House Maffia is meg D. Guetta és Avicci is, igaz nem agyba-főbe, de ebből van profit. Haladni kell, mert ingyen nem lehet rádiózni. Erre van igény.
Erre van igény??? Ha erre lenne igény, a kerrádiók leölnék egymást, mert mindenki ezeket akarná játszani. Egész egyszerűen nem értem, hogy honnan jött az az elképzelés is, hogy a Rise FM egy sikeres rádió volt?
Egy baromi szűk, max pár ezres hallgatói réteget tudhat magáénak, akik hanyatt vágják magukat ettől, mert még nem hallottak ilyet. Nem is beszélve arról, hogy ezek a hallgatók még jó eséllyel önálló keresettel sem rendelkeznek. Akkor mitől lenne nyereséges?
Talán már túl öreg vagyok, amit nem hiszek, mert inkább a 20-as éveim elején járok, mint a végén, de ez, amit ma zenének neveznek, egy okádék. Maga Lauer Krisztián beszélt arról, hogy amikor összeülnek zenét csinálni, összetolják hangsávokat, és ha valami hallgatható kijön, kész.

Amiért ez zavar: Mert most a OneMusic Radio-val ugyanezt látom, hogy pár messze nem mikrofon kompatibilis ember összeül öröm rádiózni, és olyan zenéket játszanak, amikkel megint kiszolgálnak egy szűk klikket, de hogy egy buznyákot nem fognak termelni, az fix. És utána csodálkoznak, hogy mi van. Komolyan, hova lett a profizmus a rádiózásból? Mert itthon egyedül a mumusnak kikiáltott Rádió1 műveli.
 #62402  Szerző: markfelt
 
Egyébként remek, hogy be van kapcsolva az ALARM az RDS jelükben, emiatt nem tudok elkapcsolni róluk a rádiómon, mert lezárja az állomáskeresőt...
 #62401  Szerző: steve
 
Lehet, hogy összezavarodnának egy Nalin&Kane Beachballtól.
Vagy egy Greece 2000-től. :D
Régebben pedig csupa ilyen zenék szóltak.
Sajnos ma Magyarországon a proliknak csinálnak rádiót, az a jó, ha a zenei tár nem több száz gagyi tracknél, és unalomig megy az ismétlés.
 #62400  Szerző: Cicoo
 
steve írta:a sok agymosottnak kellenek az ilyen szutykok is
Ahogy a "fácsét" elnézem, nekik csak ez kell.. Lehet, hogy összezavarodnának egy Nalin&Kane Beachballtól. :D Majd lenyugszanak, ha beindul az újabb mosógépfrekvenciás rádió. A Danubiusos-ok és a Slágerosok is lenyugodtak.
 #62399  Szerző: steve
 
Jozsfm964 írta:Steve kell a Swedish House Maffia is meg D. Guetta és Avicci is, igaz nem agyba-főbe, de ebből van profit. Haladni kell, mert ingyen nem lehet rádiózni. Erre van igény. DJ létemre van amit engedek, de van amit nem, tudom miről beszélek. A töltelék house-ból nem lehet megélni!
Elvileg igazad van, hogy a sok agymosottnak kellenek az ilyen szutykok is, de a Rise jó ideje már csak ilyeneket nyom, azt ráadásul orrvérzésig. Vagy ha épp nem ezeket, akkor éppen olyan zenéket, amihez valamit lőnöd kell magadba, hogy úgy igazán elkapd a ritmust. Ezért hoztam fel példának az indulásukkor magukon viselt zenei arculatot. Mert az mindenkinek tetszett.
 #62398  Szerző: Jozsfm964
 
Steve kell a Swedish House Maffia is meg D. Guetta és Avicci is, igaz nem agyba-főbe, de ebből van profit. Haladni kell, mert ingyen nem lehet rádiózni. Erre van igény. DJ létemre van amit engedek, de van amit nem, tudom miről beszélek. A töltelék house-ból nem lehet megélni!
 #62397  Szerző: steve
 
De ugye most már, hogy éterben is van a OneMusic, az MC Ducit nem engedik mirofon közelébe? Múltkor hallgattam a OneMusic adását neten, és épp valami kívánságműsor ment. Amikor ez a nőnek nem kinéző lény elkezdett beszélni, olyan volt, mintha fogaskerekek csikorognának. Szörnyű volt.

Kedves Rise FM, most hogy így lenyúlták a rádiótokat zeneileg, meg mindenben, tessék csináljatok egy ennél különbet! Mondjuk egy olyan Rise FM-et, amelyet 2008 nyarán elindítottatok. Nem Aviciit, David Guettát meg Swedish House Mafiát orrvérzésig, hanem olyan egyedi és kellemes house zenékkel tarkított rádiót, amilyen akkor volt! Ne csak a pénzt és a profitot lessétek folyton, mert így még a hallgatóitok is lenéznek!
 #62396  Szerző: Cicoo
 
ravasz írta: Egyébként ez a Balaton Rádió szlogene volt 2005-ig. Az apropója meg az volt, hogy egyrészt úgy hangzik, hogy "megáll az eszem", másrészt az, hogy a 88.2 a sáv alján van, és ott "megáll". :)

Mivel ez meg 88.1, pont passzol. Érdekes, hogy régebben is ez volt, mikor még csak netes rádióként ment.
Pedig majdnem megdicsértem őket a kreativitásukért.
  • 1
  • 169
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174