RADIOSITE Fórum

  • Code FM - Miskolc - 88.7 MHz

 #63495  Szerző: mimi
 
Moderálva!

Az intézkedést a Szabályzat - Felhasználási feltételek 3. és 5. pontjának megsértése, valamint az Egyéb tudnivalók 4. pontja indokolta.

A felhasználó figyelmeztetéseinek száma: 1

Admin
 #63493  Szerző: Galiba
 
Moderálva!

Az intézkedést a Szabályzat - Felhasználási feltételek 3. és 5. pontjának megsértése, valamint az Egyéb tudnivalók 4. és 6. pontja indokolta.

A felhasználó figyelmeztetéseinek száma: 2

Admin
 #63491  Szerző: mimi
 
Jó, amíg ez az ugatás tart, addig én bojkottálom a fórumot, aztán el lehet gondolkodni, mit engedünk meg itt és mit nem. Elképzelhető, hogy nem a Crazy a kisközrádiózás csúcsa, sose hallgattam, nem tudom, de hogy egy hete lejáratókampány folyik arról, amit el lehetne intézni három mondatban egy csak ezzel a szándékkal bejött "nagytudású üzletember" által, túlzás.
 #63490  Szerző: Galiba
 
LuciFerko írta:
Galiba írta:
newmjoel írta:Még valamit én a kritikát tűröm sőt örülök is neki de, az a baj kevés a tapasztalt rádiós akitől kapnám ezeket. Vannak akik annak képzelik magukat és még sem azok több év vagy évtizedes rádiós múlttal sem.
Legyen kritika de csak szakmabelitől!!!!
Ha tűrnéd a kritikát és örülnél neki, akkor nem töröltetted volna a topicot, csak azokat a hozzászólásokat, amik nem ide illőek.
Viszont, nyílván ciki, hogy csak negatív kritika éri a rádiót, de elég a 88.7re tekerni és meghallgatja az adást, megnézni a RADIOSTAT oldalt, ahol a statistika alapján átlag max 20an hallgatják, de lehet, hogy sokat mondtam. A számok nem hazudnak SOSEM, ezt már egyszer mondtam neked. Ha ez a sok negatív kritika nem lenne igaz, akkor miért nincs a hallgatók száma átlag 100 fölött ?

SENKI NEM HÜLYE !

NO COMMENT
Akkor csinálj jobbat.
Megnyugodhatsz fogok, ettől csak jobbat lehet, csak ha annyira tájékozott lennél, mint amilyen nagy a szád, tudnád, hogy frekipályázat csak ősszel lesz kiírva, most még a médiatörvény sincs teljesen letisztázva ! De ha tudsz szabad frekiről, vagy eladó frekiről, szólj, onnantól kezdve 3 hónap, mire megvan a stúdió és indul a rádió !
 #63488  Szerző: LuciFerko
 
Galiba írta:
newmjoel írta:Még valamit én a kritikát tűröm sőt örülök is neki de, az a baj kevés a tapasztalt rádiós akitől kapnám ezeket. Vannak akik annak képzelik magukat és még sem azok több év vagy évtizedes rádiós múlttal sem.
Legyen kritika de csak szakmabelitől!!!!
Ha tűrnéd a kritikát és örülnél neki, akkor nem töröltetted volna a topicot, csak azokat a hozzászólásokat, amik nem ide illőek.
Viszont, nyílván ciki, hogy csak negatív kritika éri a rádiót, de elég a 88.7re tekerni és meghallgatja az adást, megnézni a RADIOSTAT oldalt, ahol a statistika alapján átlag max 20an hallgatják, de lehet, hogy sokat mondtam. A számok nem hazudnak SOSEM, ezt már egyszer mondtam neked. Ha ez a sok negatív kritika nem lenne igaz, akkor miért nincs a hallgatók száma átlag 100 fölött ?

SENKI NEM HÜLYE !

NO COMMENT
Akkor csinálj jobbat.
 #63487  Szerző: Galiba
 
newmjoel írta:Még valamit én a kritikát tűröm sőt örülök is neki de, az a baj kevés a tapasztalt rádiós akitől kapnám ezeket. Vannak akik annak képzelik magukat és még sem azok több év vagy évtizedes rádiós múlttal sem.
Legyen kritika de csak szakmabelitől!!!!
Ha tűrnéd a kritikát és örülnél neki, akkor nem töröltetted volna a topicot, csak azokat a hozzászólásokat, amik nem ide illőek.
Viszont, nyílván ciki, hogy csak negatív kritika éri a rádiót, de elég a 88.7re tekerni és meghallgatja az adást, megnézni a RADIOSTAT oldalt, ahol a statistika alapján átlag max 20an hallgatják, de lehet, hogy sokat mondtam. A számok nem hazudnak SOSEM, ezt már egyszer mondtam neked. Ha ez a sok negatív kritika nem lenne igaz, akkor miért nincs a hallgatók száma átlag 100 fölött ?

SENKI NEM HÜLYE !

NO COMMENT
 #63486  Szerző: newmjoel
 
Még valamit én a kritikát tűröm sőt örülök is neki de, az a baj kevés a tapasztalt rádiós akitől kapnám ezeket. Vannak akik annak képzelik magukat és még sem azok több év vagy évtizedes rádiós múlttal sem.
Legyen kritika de csak szakmabelitől!!!!
 #63485  Szerző: newmjoel
 
LuciFerko írta:lehet mégsem volt akkora bűn mikor töröltem a topikot :gülü:
Hát jól látod....
Itt csak az arcoskodás megy akinek nem inge .....
 #63483  Szerző: TG
 
GalaxyFM írta:A hozzászólás a rádió illetékesének kérésére törölve a Fórumszabályzat - Egyéb tudnivalók 6. pontjára való hivatkozással.

Admin
Ma reggel jutottam el oda, hogy (sajnos) megértem és támogatom a fórum megszüntetését. Egyáltalán nem csodálkozom, hogy az üzemeltetőnek lassan tele van vele a hócipője...

Nevetséges, hogy az ember lefekszik aludni, felkel és már nem tudja követni a témát, mert x számú hozzászólás megint moderálva van. Ennek így semmi értelme. Eddig, több éven keresztül sikeresen működött ez a fórum, ami mit ne mondjak a szívemhez nőtt és az életem részévé vált, most pedig jelentgetések vannak, mint a kommunizmusban és folyik az acsarkodás. Mi értelme van egy fórumnak, ha a legtöbb kezdő rádiós vagy 1-2 hónapos tulajdonos alázat nélkül, óriási mellénnyel viszonyul a neki nem tetsző, általában jóval tapasztaltabbak hozzászólásaihoz (ha persze még nincs moderálva)? Miért gondolja mindenki, akinek van 1 rádiója (vagy még nincs is), hogy mindenhez ért és mindent jobban tud? Lehet máshogy látni a dolgokat, de hol az alázat gyerekek? Én például mindenkire felnézek, aki tőlem tapasztaltabb és ÖRÜLÖK ha megtanít valamire, megosztja velem a kritikáját, esetleg elleshetek tőle valamit..na ez hiányzik a legtöbb újoncból...
Egyszer már töröltem magam a fórumból, de visszahúzott a szcéna normális része. Tudom, hogy lehet értelmeset kérdezni és még tanulni is sokaktól. Soha nem jelentettem senkit, aki az epret fikázta, pedig akadt egy kevés. A negatív hozzászólásokból is lehet okulni, vagy lehet nevetni rajta, persze ehhez némi intelligencia szükséges. Esetleg lehet nem beírogatni a fórumba, nem foglalkozni a nem tetsző hozzászólásokkal és még többet törődni a rádióval, mert ez igen sokakra ráférne.
Aki viszont azért regisztrál, hogy csak beszóljon, azt a lehető leghamarabb törölni kell. Egyetértek. Van ilyen is, sajnos nem kevés. Viszont döntsük el, hogy szükség van-e erre a fórumra. Ha igen, akkor viselkedjünk normálisan, ne rinyáljunk mindenért és ne moderáljunk ki minden szart. Ez nem a kommunizmus, írom újra. Ez egy szakmai fórum a XXI. században, ami hosszú évekig normálisan működött....és ha megszűnik, újra az az űr marad utána, ami előtte volt!

Mindenki nézzen magába és döntse el, hogy a viselkedésével melyik irányba tereli a fórum sorsát.
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 41