RADIOSITE Fórum

  • Amadeus Rádió - Szolnok - 102.4 MHz

 #73096  Szerző: jimmer
 
azért fura a slágerrádiós zenék után egy Zagar Wings of love. gondolom a magyar zene arány miatt.

igazából mivel a neo-t képtelen vagyok hallgatni, és néha néha jól esik slágerrádiós zenéket hallgatni, szívesen hallgatnám, de az ilyen nem ide illő zenék miatt kapcsolnám el. ha zagar-t és ilyesmi zenéket akarok hallani akkor hallgatom magunkat esetleg mr2.
 #73094  Szerző: Nightman
 
jimmer írta:hmm most valahonnan belever egy talk adó ahol a pontos idő püttyögéssel van de nem bírom kivenni melyik, csak annyi hogy nem magyar, valszeg szerb, azok mostanság tropó idején nagyon jól beterjednek. múltkor kocsiban a 96.5 gong st+rds-t full elynomta egy szerb és a hrt2 is lejött st+rds-sel.
Ez már a Dx topicba való,de a szerb rádióddal sehol nem vagy. Nálam egy francia ütötte ki a szolnoki R1-et,az rds-t nem tudta megfejteni a rádió,csak annyit írt: NT-változó..
 #73093  Szerző: jimmer
 
hmm most valahonnan belever egy talk adó ahol a pontos idő püttyögéssel van de nem bírom kivenni melyik, csak annyi hogy nem magyar, valszeg szerb, azok mostanság tropó idején nagyon jól beterjednek. múltkor kocsiban a 96.5 gong st+rds-t full elynomta egy szerb és a hrt2 is lejött st+rds-sel.
 #73092  Szerző: Nightman
 
Jelentem Viktor, Stimm.. :shock:
 #73091  Szerző: jimmer
 
Jelentem Kiskunfélegyháza - 102.4MHz - Manu Chao Bongo Bong vagy mi a tököm, nagyon zajosan, de kivehetően szól komolyabb antenna nélkül.

Amadeus Rádió tesztadását hallják..

most pedig dob meg a basszus zakatol a fülemben...
 #73090  Szerző: Nightman
 
Azért az sem semmi,hogy míg az Aktív köbö 300 wattal megy,az Amadeus alapból több mint 800 wattal indít.... Hát igen... Pénz beszél gondolom. dx fórum is felélénkülhet picit,nálam (Nyárlőrinc) Stereoban jön telóval... Durva.. :o
 #73027  Szerző: Zoey
 
centerweb írta:A DX fórumban megjelent információk alapján elindult.
mkabelhusk írta:az 102.4 MHz Amadeusz Rádió IIII itt az RDS nem akar lejönni MOST mondták, hogy kísérleti adás eddig nem rossz reklám és pofázás nélkül :D
Már elindult???????? :o :o :o
Még csak most nyertek frekvenciát, és a szerződés-megkötés is alig pár napja volt. Ennyire biztosak voltak a dolgukban és kész felszereléssel vágtak neki a pályázatnak, ha már el is tudtak indulni?
(zárójelben megjegyzem a nyertes cég címe kecskeméti, de nem egyezik a Gong tulajéval)
 #73022  Szerző: centerweb
 
A DX fórumban megjelent információk alapján elindult.
mkabelhusk írta:az 102.4 MHz Amadeusz Rádió IIII itt az RDS nem akar lejönni MOST mondták, hogy kísérleti adás eddig nem rossz reklám és pofázás nélkül :D
 #72232  Szerző: markfelt
 
LuciFerko írta:ez a név nekem nagyon "munkacím"nek tűnik...
Legyártották a logót, honlapot, szignálokat, amik egész jól sikerültek. Ergo szerintem nem.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14