RADIOSITE Fórum

  • FM1 Rádió - Miskolc - 107.0 MHz

 #90464  Szerző: FLaci81
 
radiodeejay írta:Nem akarom senkinek a szívét összetörni, de Miskolcon az első látványstúdiót még 1993-ban a City Rádió (Miskolc első kereskedelmi rádiója) már megcsinálta!
Első, ideiglenes engedéllyel működő adásaikat a főutcán egy "kirakatstúdióból" vezényelték le!
:troll:
Erre még én is emlékszem ez tényleg így volt! :)
 #90390  Szerző: djlacee
 
Ismerős a hírek gumizenéje, csak az hiányzik a végéről, hogy "Rooooooooxyyyyyyy... éééééééés mooooooooost"
:troll:
 #88145  Szerző: nyikolaj
 
Szőke Christian is újra a miskolci éterben!
 #87458  Szerző: radiodeejay
 
Nem akarom senkinek a szívét összetörni, de Miskolcon az első látványstúdiót még 1993-ban a City Rádió (Miskolc első kereskedelmi rádiója) már megcsinálta!
Első, ideiglenes engedéllyel működő adásaikat a főutcán egy "kirakatstúdióból" vezényelték le!
:troll:
 #87188  Szerző: akosfive
 
Az van, hogy ha hallgattál volna bölcsebb maradtál volna. Az FM1-nek mondjuk úgy, hogy eléggé jelentős köze van a Crazy csapathoz. Ők építették azt a stúdiót, ugyanarról beszélsz, tehát mégis egyedi az ötlet.
 #86993  Szerző: MTI
 
Csak nehogy úgy járjanak, mint a Rádió Q anno!
 #86907  Szerző: operator
 
Ez a pláza tetőn lévő stúdió nem egyedi egyáltalán, a Crazy, tudomásom szerint még a nyár elején elkezdte azt a projektet, hogy látványstúdiót terveznek a Miskolc Plázába. Ha jól tudom már csak az engedélyekre várnak, és a West Side mellett lévő üveg ablakos résznél, elkészül a látványstúdiójuk.
 #86843  Szerző: asimov
 
Ez ovonaluli volt! :D :D
WFM írta:Ezt úgy hívják hogy műantenna vagy műterhelés, nem sugároz sehova az adó de legalább nem megy tönkre.
FM1 rádió: :ayfkm:
 #86840  Szerző: Szepi
 
Azért még nem az igazi az adás, perpill most is csendet sugároznak.
 #86827  Szerző: Zoey
 
A belvárosban (ahol legalább is én élek) elég gyengén jön, kb. Crazy/Eper szinten. Stílusában amúgy - ahogy hallom - ezekhez hasonlít, bár kicsit vegyesebb, RnB-sebb.

Van vajon kapcsolat az elindulása és a Sztár elhallgatása között? Csak mert egy napon történt mindkettő.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7