RADIOSITE Fórum

  • Frisss FM - Szombathely - 97.7 MHz

 #134196  Szerző: andit
 
admin írta:ha bármilyen kapmányfogást elhint adásban, én azonnal ráugranék erre az ellenzéki sajtóból. ez hányinger kategória.
kb olyan szakmai etikátlanság, mintha egy katolikus pap fogná magát és elmenne stricinek. vagy inkább hímkurvának.

mondhatni, ez már klubrádiós mélység. mint amikor kuncze gábor "váltott szakmát". ott annyi, nagyon kicsi mentség volt csak, hogy a klubrádió eleve egy közéleti-politikai rádió.
Hallgatom egy ideje a reggeli musort, ahol az emlitett Ur dolgozik es eddig semmi "rautalo magatartas" nem figyelheto meg a tenykedese soran:), abban sem vagyok biztos, hogy erre a reszerol lenne igeny.
A radio egyebkent egyre elvezhetobb, hallani, hogy torodnek vele:), szerintem.
A Klubradio szakmaisaga pedig megerne egy kulon "konyvet", hogy hogyan nem (lenne)szabad, sot hogyan TILOS radiot csinalni...es itt egyaltalan nem a politikai allasfoglalassal, elkotelezettseggel van a baj, sokkal inkabb a formatum nem ismeretevel.
 #134180  Szerző: markfelt
 
ha bármilyen kapmányfogást elhint adásban, én azonnal ráugranék erre az ellenzéki sajtóból. ez hányinger kategória.
kb olyan szakmai etikátlanság, mintha egy katolikus pap fogná magát és elmenne stricinek. vagy inkább hímkurvának.

mondhatni, ez már klubrádiós mélység. mint amikor kuncze gábor "váltott szakmát". ott annyi, nagyon kicsi mentség volt csak, hogy a klubrádió eleve egy közéleti-politikai rádió.
 #133661  Szerző: markfelt
 
nemethi1980 írta:Új reggeli műsor indul szeptember 1-től. Élén az egykori alpolgármesterrel! Bátrak:)
ez leírhatatlanul szánalmas.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8