RADIOSITE Fórum

  • Helyi, körzeti közösségi rádiók

 #3780  Szerző: LuciFerko
 
téeszelnök írta:talán ki kéne takarítani a politikai pártokat a szabályozásból, és szakembereket ültetni helyükre
ott a pont.
 #3772  Szerző: Pasa
 
téeszelnök írta:...
A-tól Z-ig leírtál mindent, egyetértek maximálisan!
 #3770  Szerző: t
 
Sz. írta:Mennyire biztos, hogy nem lesz több kisközpályázat a közeljövőben?
Van róla valami hivatalos közlemény?
tudtommal nincs. de arról sincs semmi infó, hogy most ez a moratórium egyáltalán mire jó, és utána mi lesz.
iszonyatos borzalmas dilettantizmus, ami médiaszabályozás címén egyáltalán folyik, nem csak most, gyakorlatilag már az 1996. évi I. tv. óta.
most is a digitális átállásra hivatkozva hirdettek moratóriumot, ehhez képest valaki fel tudna világosítani, milyen eredmények születtek ezügyben? arról is szó volt, hogy kikerül az ORTT kezéből a médiaszabályozás. hogyan élték túl?
közben már szinte minden tévéadást külföldön jegyeznek be, helyi rádiók helyett helyi frekvenciákból összeragasztott hálózatok szólnak, közösségi rádiónak álcáznak "kiskereskedelmi" adókat, korlátlanul és büntetlenül mehetnek a buta lehúzós emeltdíjas műsorok, ez mind kudarc.
talán ki kéne takarítani a politikai pártokat a szabályozásból, és szakembereket ültetni helyükre, nem a pártok érdekeinek képviseletére van szükség egy ilyen testületben. Asszem, az OFCOM is független szervezet (az FCC-ben viszont már az elnök által delegált tagok vannak, de asszem, Amerikát elnézve, kicsit se az az ország, amit követni kéne, sokkal inkább Anglia), aztán mégis megvan a brit média valahogy szalaiannamariskák nélkül, akiknek igaz, hogy fingjuk sincs a szakmáról se tartalmi, se műszaki oldalról, de a finghámozás az nagyon megy, lásd vastag sárga karika és hasonló finomságok.
 #3765  Szerző: Sz.
 
Mennyire biztos, hogy nem lesz több kisközpályázat a közeljövőben?
Van róla valami hivatalos közlemény?
 #3764  Szerző: t
 
Zsolt írta:Én úgy tudom, hogy napi 3, vagy 4 óra megengedett.
De ez nem biztos, valaki csak jobban tudja.
sztem meg kisközösséginél igazából pont semennyi.
de ha mégis, akkor is van pl olyan kitétel, hogy közműsor-szolgáltató csak közműsor-kötelezettsége teljesítése céljából kapcsolódhat hálózatba, a kívánságműsor meg eléggé nem az :)
 #3705  Szerző: Zsolt
 
Én úgy tudom, hogy napi 3, vagy 4 óra megengedett.
De ez nem biztos, valaki csak jobban tudja.
 #3700  Szerző: Sz.
 
Délkeleten... össznépi kívánságműsorocska.
 #3699  Szerző: t
 
Sz. írta:Kisközösségi rádióknak mióta szabad hálózatba kapcsolódni? :roll:
hol?
  • 1
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 164