RADIOSITE Fórum

  • Fehérvár Rádió - Székesfehérvár - 94.5 MHz

 #67714  Szerző: droid
 
Igen, ez valóban egy Behringer, de természetesen ez csak a kitelepült stúdiónk tartalma... Bent azért értelemszerűen ennél sokkal több minden van... :)
 #66865  Szerző: best
 
De durvaa :)
Nem gondoltam volna, hogy Behringer keverőn át jön az adás.
Dettó ugyanez a technikánk van... :o
 #66864  Szerző: LuciFerko
 
Látványstúdió az Alba Plaza-ban:
Kép Kép Kép
 #55599  Szerző: Kiru
 
Csak a Fehérvár Rádiót hallgatom és nagyon jó kis rádió és a városok között szerintem az egyik legjobb ! :party:
 #50706  Szerző: Gabeedj
 
Fehérvár rádió Etalon!!
Éppen most hallgatom nagyon jó kis minimal mix megy rajt.Na ez az amit sok más adón nem lehet hallani
 #46686  Szerző: Jani
 
2 hete Budapestről hazafelé tartva elég jól jött Monorierdőnél a Fehérvár Rádió,egészen Ceglédbercelig tudtam fogni.
 #46338  Szerző: LuciFerko
 
kb éjfél óta kuss van...
 #45754  Szerző: Kiru
 
Nekem nagyon tetszik a Fehérvár Rádió és szerintem jók,én sokat hallgatom !Sok városban jártam és minden városban a helyi rádiót hallgatom és messze a F Rádió a legjobb minden szinten! :yeah: Na de ez csak az én véleményem!
 #43862  Szerző: LuciFerko
 
droid írta:nem "Fehérvár Rádió - 94.5%-al több dakota közmondás!" Csupán a Körhinta műsor szignálja tartalmazza ezt! Én írtam, engem kell szapulni! Az, hogy 2 perc adáskimaradás tapasztalható valóban gáz, én is eltekerném, de ennyire hatalmas bajnak nem mondanám... Rádiós, sajnos tapasztalom én is, amiket írsz, de azért ne általánosítsunk szerintem, mert pl a saját műsoromban az általad említett dolgokból SEMMI nem tapasztalható! Más: Kárpátia, FankaDeli! Miért ne mehetne? puhapöcsűségből be nem vállalni szerintem sokkal szánalmasabb, mint lejátszani!
akkor bocsi :) nyomkodtam a hifit és akkor kaptam el.
 #43856  Szerző: droid
 
nem "Fehérvár Rádió - 94.5%-al több dakota közmondás!" Csupán a Körhinta műsor szignálja tartalmazza ezt! Én írtam, engem kell szapulni! Az, hogy 2 perc adáskimaradás tapasztalható valóban gáz, én is eltekerném, de ennyire hatalmas bajnak nem mondanám... Rádiós, sajnos tapasztalom én is, amiket írsz, de azért ne általánosítsunk szerintem, mert pl a saját műsoromban az általad említett dolgokból SEMMI nem tapasztalható! Más: Kárpátia, FankaDeli! Miért ne mehetne? puhapöcsűségből be nem vállalni szerintem sokkal szánalmasabb, mint lejátszani!
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18