RADIOSITE Fórum

  • Fehérvár Rádió - Székesfehérvár - 94.5 MHz

 #43628  Szerző: LuciFerko
 
"Fehérvár Rádió - 94.5%-al több dakota közmondás!"

komoly szignál :gülü2:
 #43342  Szerző: Ghee
 
LuciFerko írta:több zeneszámnál "hullámzik" a hangerő, főleg ha mélyek vannak :oops:
Hát az több beállítási probléma lehet a prociban. Túl nagy Gain, AGC kicsi, mélyszekció gain-je nagy, a kompresszor magas treshold-ja mélyszekcióban, a limiter alacsony tresholdja a mélyszekcióban, az expander kis release-je... stb. Van rajta mit dolgozni, csak akarni kell! :)
 #43331  Szerző: LuciFerko
 
több zeneszámnál "hullámzik" a hangerő, főleg ha mélyek vannak :oops:
 #43255  Szerző: LuciFerko
 
meg a hangzás is borzasztó! szignál után sokszor lassan húz vissza a proci, mélyek hiányoznak... Ja és a Palotavárosban néhol belever a veszprémi Rádió1 :D
 #43252  Szerző: LewyDee
 
tegnap félbeszakadt az adás zene közben:) kb 2 percet vártam rá, aztán elkapcsoltam. Ekkora bakit
 #41545  Szerző: Rádiós
 
Teljesen le vagyok döbbenve. Ez a rádió gyalázatosan rossz lett. Régen elég jó volt és az egyik legjobbnak tartottam. Most egy gyenge vidéki rádió tartom. A szignálhangok jók, de bugyuták a szövegek illetve sokszor van olyan érzetem, hogy csak ketté vannak vágva. Ráadásul rosszul is keverik őket. A műsorvezető az intrót csak hírből ismeri. Neki mindegy, hogy énekelnek-e a zene elején vagy nem a szignált ha olyanja van rárakja és a szignálok hangereje lényegesen nagyobb, mint a zenéké.
A műsorvezetőnek fogalma sincs milyen sms-t olvas be, azt is bakival, mert legyen élő, de ha valaki nem tud olvasni, akkor legyen annyira lelkes, hogy inkább felveszi a konfját.
Hova tűnt a színvonal a zenéből. Mindegy csak hangos legyen? Nem meglepő ha elveszti a Fehérvár rádió az elsőségét így.
Azért mert helyi a rádió nem jelenti azt, hogy bármilyen szart meg lehet etetni az emberekkel, és ez általánosságban igaz a helyi rádiókra. Begyepesedett gondolkodás és az öncélúság nem vezet jóra.
 #41176  Szerző: Jani
 
s4ny1 írta:másik helyi adón megy rendszeresen kárpátia? itt újonnan elégsokat :boldog:
Nagyon helyes. :) ;)
 #41158  Szerző: s4ny1
 
másik helyi adón megy rendszeresen kárpátia? itt újonnan elégsokat :boldog:
 #36895  Szerző: LuciFerko
 
22 óra fele visszajött.
 #36834  Szerző: LuciFerko
 
94.5 SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18