RADIOSITE Fórum

  • Szolnok FM - Szolnok - 90.4 MHz

 #111116  Szerző: mihalylovics
 
Pasa írta:A te rádiód kicsit butább volt, akkoriban ugyanis volt, amelyik a pontot és a vesszőt nem ismerte fel. A 92 és a 9 között egy pont volt, nálad ez üresen vagy csillagként jelenhetett meg. A 2-es meg bizony azonos volt a Z-vel.
A 88,2 Balaton Rádió és a 92,9 Star Rádió egy tulajdonban volt. Egyezett a PI és az AF-ben is benne volt a két freki. A zenék is azonosak voltak meg az állomáshang is, csak az inzertek különböztek. Székesfehérvár után volt egy negyedórányi szünet, utána már ugrott is a rádió a balatoni (illetve a pesti) frekire. Akkor a Star Rádió a Citadelláról adott, épp úgy, mint később a Star FM, majd a Deejay idejében is.
Érdekes... A KLUB95.3-nál vesszővel helyettesített... Akkor lehet hogy a csillag is egy ilyen vételi hiba volt... És a 2-es nem volt azonos sem annál (ferde pálcikák voltak/vannak mindkettőn), a mostaninál sem (minden esetre a S2AR-t is könnyen sz*rnak olvashatjuk:))), csak az 5-ös, de a mostani tényleg butább, az egyszerűen üresen hagyja a pontot. (az akkori egy Opel CAR300-as volt, most meg vettem használtan egy Blau Sevilla RDM168-at)
 #111114  Szerző: Glenn
 
A te rádiód kicsit butább volt, akkoriban ugyanis volt, amelyik a pontot és a vesszőt nem ismerte fel. A 92 és a 9 között egy pont volt, nálad ez üresen vagy csillagként jelenhetett meg. A 2-es meg bizony azonos volt a Z-vel.
A 88,2 Balaton Rádió és a 92,9 Star Rádió egy tulajdonban volt. Egyezett a PI és az AF-ben is benne volt a két freki. A zenék is azonosak voltak meg az állomáshang is, csak az inzertek különböztek. Székesfehérvár után volt egy negyedórányi szünet, utána már ugrott is a rádió a balatoni (illetve a pesti) frekire. Akkor a Star Rádió a Citadelláról adott, épp úgy, mint később a Star FM, majd a Deejay idejében is.
 #111105  Szerző: mihalylovics
 
Pasa írta:
mihalylovics írta:Még akár arra is :D Régebben, még az ősidőben, amikor még 80-as évekbeli zenéket sugárzott, hallgattam a Sztár FM-et, Vác felé a kocsiban volt olyan, hogy annyira gyenge volt a jel, hogy SZ AR FM-et írt ki. Még jó, hogy szóközt hagyott a készülék :D
Sőt, a 90-es években a 92,9-en az eredeti Star Rádiónak volt dinamikus PS-e, ami ez volt:
**92,9**
**STAR**
Na most ez még a belvárosban is időnként kavarodott, és mit írt ki néha? A második soron a T helyett Z volt. :lol:
(régi, nem pontmátrixos vevőn a 2-es azonosan jelent meg, mint a Z.
OFF:
Pontosítok, a 2-es nem úgy nézett ki, mint a Z (legalábbis az enyémen), inkább az 5-ös nézett ki úgy, mint az S. A Star Rádió RDS-ére én is emlékszem, csak én úgy, hogy az első sor **92*9** ként jelent meg. Nameg a PI is egyezett a 88.2 Balaton Rádióéval, amikor a balcsin benyomtuk a Star Rádió memóriagombját, a Balaton jött be. Mellesleg a Star akkor honnan sugárzott?
ON: Szerintem a SzolnokFM vételkörzete nem fog különbözni a Rádió 1-étől.
 #111103  Szerző: lalu84
 
Mekkora lessz a lefedettsége? Ugyanakkora mint a Rádió 1? Jó lenne ha Szolnok megye keleti felén is tisztábban jönne majd a 90,4.
 #110850  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta:Még akár arra is :D Régebben, még az ősidőben, amikor még 80-as évekbeli zenéket sugárzott, hallgattam a Sztár FM-et, Vác felé a kocsiban volt olyan, hogy annyira gyenge volt a jel, hogy SZ AR FM-et írt ki. Még jó, hogy szóközt hagyott a készülék :D
Sőt, a 90-es években a 92,9-en az eredeti Star Rádiónak volt dinamikus PS-e, ami ez volt:
**92,9**
**STAR**
Na most ez még a belvárosban is időnként kavarodott, és mit írt ki néha? A második soron a T helyett Z volt. :lol:
(régi, nem pontmátrixos vevőn a 2-es azonosan jelent meg, mint a Z)
 #110816  Szerző: noartist
 
LadoniczkiDani írta:Igen, a színházban is igazi kaméleon. Amúgy meg...az "öregítéséről" csak annyit, hogy aki 330d coupé Bömössel tolja, ráadásul gyöngyház fehér színnel...na! Az nem vén! Na! : :party: :party: Offoljuk a topicot boccccs! :-)
Kaméleon a fenéket,Mátyás az igazságos! :hehe: (Néma Levente)
Najó,ON. :)
 #110815  Szerző: LadoniczkiDani
 
Igen, a színházban is igazi kaméleon. Amúgy meg...az "öregítéséről" csak annyit, hogy aki 330d coupé Bömössel tolja, ráadásul gyöngyház fehér színnel...na! Az nem vén! Na! : :party: :party: Offoljuk a topicot boccccs! :-)
 #110812  Szerző: noartist
 
Csongii írta:
LadoniczkiDani írta:Hidd el, Armand tud fiatalos is lenni. Én már hallottam pár szignált (ánder konsztráksön) . Bekakáltunk, annyira jó. Ne társítsd mellé Guettát vagy a velkámtöszentropét! Szerintem adja nagyon. :party:
Naa, én várom nagyon a rádiót és főleg a szignálokat. 8-) 8-)
https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... =2&theater
 #110810  Szerző: Csongii
 
LadoniczkiDani írta:Hidd el, Armand tud fiatalos is lenni. Én már hallottam pár szignált (ánder konsztráksön) . Bekakáltunk, annyira jó. Ne társítsd mellé Guettát vagy a velkámtöszentropét! Szerintem adja nagyon. :party:
Naa, én várom nagyon a rádiót és főleg a szignálokat. 8-) 8-)
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15