RADIOSITE Fórum

  • All In PartyRadio

 #116872  Szerző: kukac
 
@PooLee: "Az
különösen nagyrabecsülendő, hogy miután
elhallgattatták őket is, ő azt mondta, hogy már
csak azért is rádiózik, ha más nem, a neten!"
- megítélés kérdése, hogy ez erény, vagy hiba, ezt hadd ne en dontsem el.
"akkor én Balázst mindenképpen annak tekintem.
Kövessétek a példát, sőt, mutassátok meg, hogy
lehet jobbat, jobban"
- köszönjük a bizalmat, naponta többszáz kolléga teszi ezt meg amellett hogy írtózatosan keveset keres, hogy méltatlanul kevés elismerést kap érte, és napi szintén harcol az állásáért. Akkor most kinek is kell kit követnie?!...
 #116871  Szerző: molnarb
 
Nem hiszem, hogy elhangzott részemről az, hogy szakmailag tapasztalt vagy mondjuk képzett lennék. Nem is hiszem, hogy ezt állítottam volna. :D Tehát akkor ha nem lett volna világos a hozzászólásom egyéni, szubjektív vélemény volt és semmiképp sem szakmai.
 #116870  Szerző: kukac
 
@molnarb: "Ha tényleg olyan jó
volna, akkor már rég milliomos lennék valóban. De
javíts ki ha tévedek, de itt senki se milliomos,
akkor talán egy döntetlenben ki lehet egyezni,
mert ezek szerint senki se járja azt az utat ami
kifizetődő lenne."
- azért mert te nem lettél, még ne vegyél rá mérget hogy más sem, mindenesetre a következtetés levonásához nem érdemes kizárólag magadból kiindulni, így hagyjuk is ezt a döntetlent - de javíts ki ha tévedek...
"és ez a fórum pont ettől volt jó,
hogy nem csapott át személyeskedésbe, "
- szelektív a memória, ezt is te mondtad pár perce: "De látom levetted a "lényeget""
Csak azért nem vágtam ra hogy te vagy a hülye, mert úriembernek tartom magam.
"a fórum felhasználói
közül ki tekintendő és tekinthető szakmai
hozzászólónak."
- jellemzően az, aki a szakma irt es íratlan szabályai mentén fogalmazza meg a mondandóját, hozzászólásait olyan, már szakmailag bizonyított, széleskörűen alkalmazott munkatechnológia keretében
fogalmazza meg, ami hitelesíti az általa közzétett információkat az olvasó számára. Jellemzően ez a hozzászólás: "A mobilalkalmazást pedig mindkét platformon
eddig összesen több mint 47ezren töltötték le,
persze lehet kötözködni, hogy oké, hogy
letöltötték, de nem is biztos, hogy nem is törölték
le a készülékről. Más utakon járunk, vagy másként
csináljuk." - nem tartozik ebbe a szakmai keretbe.

"de akkor tisztázzuk
le, csak, hogy akkor tudjuk a továbbiakban, hogy
kinek a hozzászólása szakmailag figyelembe
vehető ember és ki az aki teljesen kívülálló."
- nem, nem kell ilyet tisztázni, aki nem ért hozzá, nem keveredik szakmai vitába, ha pedig úgy gondolja hogy ő igenis szakmailag tapasztalt és képzett, akkor az olvasóknak megosztja a miérteket, hogyanokat, egyszóval szakmai érveket hoz fel, nem pedig annyit ir hogy mert mi másként látjuk, másként csináljuk.
Szóval lehet itt megsértődni, csak erre nem ez a megfelelő fórum.
 #116866  Szerző: PooLee
 
Ne bántsátok Balázst! Én úgy vélem, hogy az összes hibájával együtt még mindig az egyik legvállalhatóbb magyar rádiót csinálja. Az különösen nagyrabecsülendő, hogy miután elhallgattatták őket is, ő azt mondta, hogy már csak azért is rádiózik, ha más nem, a neten! Korábban én is megfogalmaztam egyfajta kritikát, de ettől függetlenül így gondolom. Ha van egyáltalán szakember idehaza a rádiózásban, akkor én Balázst mindenképpen annak tekintem. Kövessétek a példát, sőt, mutassátok meg, hogy lehet jobbat, jobban - ezzel Ti is bizonyítotok, a hallgatók pedig minőségi választékot kapnak, szóval mindenki jól jár! ;)
 #116863  Szerző: molnarb
 
Nem duzzogok és senki nem mondta, hogy az a jó amit én vagy mi csinálunk. Ha tényleg olyan jó volna, akkor már rég milliomos lennék valóban. De javíts ki ha tévedek, de itt senki se milliomos, akkor talán egy döntetlenben ki lehet egyezni, mert ezek szerint senki se járja azt az utat ami kifizetődő lenne. Az pedig, hogy hiszek abban amit csinálok, vagy lelkes vagyok benne, nem hiszem hogy probléma volna. Itt a fórumon is számtalan igencsak elhivatott és lelkes ember van, akinek külön külön vannak elképzelései. Szinte nincs is a legtöbb esetben véleményegyezés és ez a fórum pont ettől volt jó, hogy nem csapott át személyeskedésbe, hanem mindenki jellemzően érvelt a mellett amit hitt vagy gondolt bizonyos dolgokról, de már túlrágtuk az egészet. De ha szigorúan szakmai alapokon nézzük a dolgot, akkor őszintén kíváncsi vagyok arra, hogy akkor a fórum felhasználói közül ki tekintendő és tekinthető szakmai hozzászólónak. Én szívesen ülök a kispadon, nem csinálok ebből hiúsági kérdést, de akkor tisztázzuk le, csak, hogy akkor tudjuk a továbbiakban, hogy kinek a hozzászólása szakmailag figyelembe vehető ember és ki az aki teljesen kívülálló. Nem hiszem hogy osztottam az észt, csak korteskedtem valami mellett, amibe most látok fantáziát, de ha így jött le, akkor sajnálom.
 #116862  Szerző: kukac
 
@molnarb: "Én részemről szerintem itt befejeztem a fórumot...
nincs harag meg semmi, de gondoltam itt azért
egy minimális tisztelet van egymással szemben."
- a minimális tisztelet mindenkinek kijár, addig a pontig amíg nem kezdi el minden szakmai alapot nélkülözve osztani az észt, majd amikor szólnak, akkor átvált személyeskedésbe. Csak azért nem kezdtem el kielemezni azt a sok zöldséget amit érvként felhoztál, mert láthatóan olyan meggyőződéssel tolod, mint aki ebből lett milliomos. Ha így gondolod, akkor a te dolgod! De nem kell duzzogni, ha valaki beszól érte. Most pedig lehet tovább duzzogni...
 #116860  Szerző: csokie
 
"Minden szentnek maga felé hajlik a keze." (másnak meg a recska jut egyből eszébe erről a mondatról)
 #116859  Szerző: molnarb
 
Én részemről szerintem itt befejeztem a fórumot... nincs harag meg semmi, de gondoltam itt azért egy minimális tisztelet van egymással szemben.
 #116858  Szerző: markfelt
 
dzsízösz, mék láv, nát vór.
bár nem szó szerint értendő, tehát ezalatt nem azt értem, hogy mondjuk koitáljatok, csak azért ilyen beszólásokat ne, hé!
 #116857  Szerző: kukac
 
Inkább ne akard tudni hogy én mennyire vettem le a lényeget. írtál már elég épületes baromságot ide!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9