RADIOSITE Fórum

  • Egerszeg Rádió - Zalaegerszeg - 95.1 MHz

 #120644  Szerző: FLaci81
 
Na hálistennek a 95.1-en is állítottak valamit, mert nagyon nem úgy jön már be mint régen, sokkal gyengébben. Gondolom NMHH állhat a háttérben (ki más állna).
Vicc az egész rádiózás komolyan mondom ebben az országban, ha már 1 méterrel tovább jön alaposan be kell korlátozni... Pedig elvileg a hallgatókért kellene lenni nem? Értem én, hogy meghatározott adóteljesítményre szól az engedély, de akkor is... Ugyanez volt a veszprémi 94.6 és a miskolci 88.7 esetében is egy idő után, meg még kitudja melyik rádiónál...
Most akkor pár adó az indulásakor a papíron engedélyezett teljesítmény felett kezd el működni egy ideig, direkt feltekerik, aztán szabályozzák be az engedélyezettre vagy hogy van ez?
Imádom ezt a "papírforma szerint működj" rendszert, nehogy már a hallgató kicsit örülni is tudjon...
Meg a 0.1 MHz-re egymástól és azonos frekire kb. 40-50 km-en belül állítanak 3 rádióadót, na hát ezt komolyan mondom ezt inkább hagyjuk is. Ez vagy amatőrség, vagy direkt cseszik így szét a rádiózást!
Na mindegy, nem mintha sokat hallgattam volna a 95.1-et, mert ritkán járok arrafelé, de a tény akkor is tény marad.
 #120281  Szerző: mihalylovics
 
adminisztrator írta:ezzel az egész balaton körül van plakátolva, nem igazán van meg az összhang a rádió és a nevüket használó dj csapat között..
és nem, nem rádió 1, de nem is pont 1 lesz pár hét múlva itt.
Ozone FM?
 #120273  Szerző: markfelt
 
ezzel az egész balaton körül van plakátolva, nem igazán van meg az összhang a rádió és a nevüket használó dj csapat között..
és nem, nem rádió 1, de nem is pont 1 lesz pár hét múlva itt.
 #120272  Szerző: Wolfman
 
Kép

Nekem nagyon úgy néz ki, hogy ez Rádió 1 marad. (Amúgy mit keres egy z.egerszegi rádió Balatonmárián?)
 #119523  Szerző: Zorro90
 
xymate írta:Gondolom ugyanaz szól, mint a net rádión.
Nem biztos, lehet hogy emergency playlist megy, ahogy a balatoni és a dunaföldvári Rádió 1-en is előfordult anno jó párszor...
 #119522  Szerző: xymate
 
Csütörtök óta a "régi" rádió 1 szól. Csak "régi" szignálok és zenék. Ha jól számolom, már negyedik napja. Gondolom ugyanaz szól, mint a net rádión. Az RDS tapasztalatom szerint sose lett megváltoztatva. RÁDIÓ 1, és az RT is a jó öreg: "Rádió 1 - Csak igazi mai sláger megy! Tel.: 06-20-3-111-111" Visszatérve erre, hogy 4 napja a régi szól, ez vagy rohadtul nem véletlen, vagy csak ennyire egyáltalán nincs itt kapcsolattartójuk aki felhívná Nyíregyházát, hogy valami nem az igazi.

Amúgy múltkor hallgattam egyik fülembe a nyíregyházi streamet, a másik fülembe meg headsettel a 95.1-et FM-en. Egy az egybe ugyanazok a zenék egymás után, talán egy zenével (3-4 perccel) van elcsúszva az adás, de teljesen ugyanaz a playlist, csak éppen az egyik 95.1-es zegi szignálokkal, a másik meg 91.1-es nyíregyháziakkal :D Bnőm mellettem gépezett és mondtam neki, hogy a rádió.1-en macklemore fog következni, aztán ujjongott hogy jujjj honnan tudtam-honnan tudtam. :D Meg valaki írta itt előttem, hogy ugyanaz a telszám, valóban ugyanaz, egyszer az egyik frekin mondja be, hogy helló Zalaegerszeg ezen a számon lehet kérni, utána meg a másik frekin ugyanazt a telszámot csak értelemszerűen Nyíregyházának :D Ja és ugyanaz a műsorvezető!!!!! Így már megértem, hogy néha miért 91.1-et mondtak be Zegen. Biztos bele lehet keveredni.
 #119486  Szerző: pmilan
 
Érdekes, hogy megint Rádió 1-es szignálok mennek a 95.1-en, semmi műsor nincs, csak zene. Még az RDS is Rádió 1-et ír ki.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11