RADIOSITE Fórum

  • Egerszeg Rádió - Zalaegerszeg - 95.1 MHz

 #150695  Szerző: oldman
 
Jó hogy a Médiatanács a használat kezdete után, de engedélyezte a Egerszeg Rádió név használatát.
"A testület hozzájárult a zalaegerszegi ZEG Rádió Kft. névmódosítási kérelméhez, így a vállalkozás a 95,1 Rádió Pont 1 elnevezés helyett használhatja az Egerszeg Rádió nevet."
 #149941  Szerző: oldman
 
Rengeteg rossz minőségű zene van a rendszerben. A dalok egy része valami elcse**tt változatban vannak az adásgépen. A műsorvezetők pedig nincsenek tisztában a zenékkel. Katy Perry - Dark Horse-át, Pitbull dalaként konferálják. Mindegy, hogy nem ismeri valaki az adott zenét, de legalább nézne utána!
 #149935  Szerző: djlacee
 
Nincs Discoshit
 #149931  Szerző: djlacee
 
admin írta:
djlacee írta:Én a Pont1-ről egy sor zenét shazamoztam ki. Amikor hallottam, reklám, és helyi hírek is voltak, illetve helyi tartalmú megszólalások.
Én meg akármikor Egerszegen voltam, mindig adáshiba volt. Patthelyzet. :)
Mondjuk én Sümegen hallgattam :D #trollmód
 #149930  Szerző: markfelt
 
djlacee írta:Én a Pont1-ről egy sor zenét shazamoztam ki. Amikor hallottam, reklám, és helyi hírek is voltak, illetve helyi tartalmú megszólalások.
Én meg akármikor Egerszegen voltam, mindig adáshiba volt. Patthelyzet. :)
 #149929  Szerző: djlacee
 
Én a Pont1-ről egy sor zenét shazamoztam ki. Amikor hallottam, reklám, és helyi hírek is voltak, illetve helyi tartalmú megszólalások.
 #149928  Szerző: markfelt
 
Tegyük hozzá, hogy jellemzően csak akkor volt Pont1, amikor valaki szólt nekik, hogy "amúgy nincs adás". Akkor megcsinálták.

Maguktól nem hiszem, hogy észrevették, hogy rengetegszer Rádió1-es Barix tartaléküzemmódja megy az adónál épkézláb netkapcsolat híján, a néhai Rádió 1 emergency blokkjaival...

Olyan szellemrádió volt ez igazából, mint mondjuk anno a Pelso a Balatonon.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11