RADIOSITE Fórum

  • Egerszeg Rádió - Zalaegerszeg - 95.1 MHz

 #131709  Szerző: Kovi02
 
Nekem tetszik az adás(nem mintha sokat hallgattam volna),amikor Zalában voltam,jó műsor ment,és jók voltak a zenék is.
A vétel kiváló,egészen a Veszprém tábláig volt hallgatható(és csak azután jött be a Mária Rádió)
Szóval nekem ez a rádió tetszik,de egybe kéne kapcsolni a nyíregyházival,mert akkor szerintem nagyobb hallgatottság lenne.
Én Nyíregyházán beállítottam,és a zalaegerszegit nem fogta be(RDS egyezik) _RADIO.1_
Ezért gondolom úgy.
 #131428  Szerző: dkemeny77
 
Nickman írta:Ismét Rádió 1 megy, a szokásos igazi mai slágerekkel: Alexandra Stan - Mr Saxobeat, David Guetta - Where Them Girls At, DJ Antoine vs Timati feat. Kalenna - Welcome to St. Tropez
Nem tudnád felvenni? olyan rég ota meg szeretném szerezni azt a két órát /?\ vagy egy órát ... :D
 #131398  Szerző: Nickman
 
Ismét Rádió 1 megy, a szokásos igazi mai slágerekkel: Alexandra Stan - Mr Saxobeat, David Guetta - Where Them Girls At, DJ Antoine vs Timati feat. Kalenna - Welcome to St. Tropez
 #124579  Szerző: dkemeny77
 
Talán valaki emlékszik még arra amikor balatonon rossz volt az adó....akkor is ez a 10 szám ment rotácioba nagy szünetekkel...ez sajnos radio 1 tipushiba!!! itt is ez volt a gond! van olyan amikor baj van az adoval es ezek a zenek mennek folyamatosan es nem frissitették radio pont 1 signalokra a zenébe dolgozott r1 signalokat....ez megvan nektek?
 #121412  Szerző: xymate
 
Tegnapelőtt délután 2kor még a 10 zene szólt rotációban, tegnap reggel 6:15kor bekapcsolom, és Lady Gaga - Alejandro szólt. Pupillám egyből kitágult, hogy huhuu ez nem volt benne eddig a 10 számban! :D Megvártam a zene végét és én is szembesültem vele, hogy 3 hét után sikerült megcsinálni. AKTUÁLIS, HELYI reklámok, és élő műsorvezetés egész nap. Nincsenek összeesküvés elméleteim, de kitudja, hogy olvassák-e ezt a fórumot, mondjuk amit hétfőn írtam... Vagy tényleg tök véletlen, hogy 3 hét után pont most lett jó.
 #121397  Szerző: pmilan
 
Kb 1 hónapja írtam nekik én is hogy megint a Rádió 1 adása megy...
De ma viszont újra van discoshit, így feltételezem vissza állt a rend, és újra van adás... kicsit sokáig tartott helyreállítani a rendet... :)
 #121352  Szerző: xymate
 
Harmadik hete a "régi" rádió 1 szól, 10, azaz tíz zenét ismételve, windóz média pléjerbe berakva, 3 másodperces szünetekkel. Felsoroljam esetleg melyik az a 10 db? Á, inkább nem. Egerszegen bárkit megkérdeztem, senki nem hallgatja a 95.1-et, és röhög, hogy hallottam-e, hogy mindig ugyanazt ismétlik ugyanolyan sorrendben... Két - két és fél hete felhívtam a rádió pont egyet, hogy néhány napja nem ők szólnak. Azt mondták, hogy tudnak a problémáról, és hogy ELVILEG holnaptól már jó lesz! Azóta több, mint két hét telt el...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11