RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió

 #2103  Szerző: Sakál
 
Nyúz írta:Anti nem felállt. Felállították.
Esetleg konkrétabban?
 #2102  Szerző: Sakál
 
Sz. írta:Nem ellened irányul most konkrétan a felháborodásom, csak újabban - mint adminisztrátor - úgy vettem észre, hogy általános tendenciává fajult, hogy orrba-szájba fikáztok mindent, legtöbbször teljesen alaptalanul, szép álnév és ál email cím mögött.

Úgy fikázd, hogy vállalod az arcod is hozzá! Ugyanis a legtöbb értintett "áldozat" olvassa ezt a fórumot. Biztosan örülne neki, ha tudhatná, hogy ki véleményezi.
Általában ezek a fikázások helytállóak szerintem, olyanok amikkel a nagy többség egyetért. De ha esetleg nem így van, akkor is: miért ne mondhatná el bárki név nélkül, amit gondol egy közszereplőről? A nyilvános szerepléssel mindenki vállalja, hogy kaphat hideget-meleget bárkitől. Ez egy ilyen műfaj. Péter Petráról meg annyit, hogy pont a napokban mesélte egy ismerősöm, hogy úgy lett belőle rádiós, hogy a pasija volt a Café főnöke, és akkor már miért ne vezethetne műsort... Ennyit Petráról. Ha olvassa ezt, és érdekli a nevem, címem, stb. megtalál az email címemen (ami amúgy elárulja a nevemet is) :lol:
 #2075  Szerző: Nyúz
 
Chriss írta:
Sakál írta:Vki tudja esetleg mi lett Kaldenecker Antallal (...) sokáig este volt és felfigyeltem rá, mennyire ötletes és hallgatható a műsora! aztán összerakták ezzel a full tehetségtelen és kifejezetten visszataszító, alpári stílusú Péter Petrával
Bocs, nem bántásból, de őszintén érdekelne a cizellált ízlésed: a Petra-Anti párosból neked Petráról jut eszedbe az "alpári stlíus" kifejezés? Én emlékszem arra, amikor Anti az esti műsorában zsinórban tolta a fingós-szarós-fosós poénokat... :)
 #2072  Szerző: Nyúz
 
Anti nem felállt. Felállították.

Talán azért is volt teljes váltás hétköznap délután, mert a Duplaszaltó (ez volt a címe?) már nagyon elment attól a formátumtól, aminek eredetileg indult. Ahhoz két ember kellett volna, az nem jött be, onnantól pedig egy embert fizetni egy műsorsávba olcsóbb, mint kettőt. Hogy konkrétan Petra miért került hétvége hajnalra, azt passzolom, de lehet, hogy az Argyelán Kriszta slágerrádió-stílusú női gügyögéséhez nagyobb reményeket fűznek a 18-35-ös budapesti nők meghódításában, mint Petra karakánságához.
 #2054  Szerző: Chriss
 
Sz. írta:Nem ellened irányul most konkrétan a felháborodásom, csak újabban - mint adminisztrátor - úgy vettem észre, hogy általános tendenciává fajult, hogy orrba-szájba fikáztok mindent, legtöbbször teljesen alaptalanul, szép álnév és ál email cím mögött.

Úgy fikázd, hogy vállalod az arcod is hozzá! Ugyanis a legtöbb értintett "áldozat" olvassa ezt a fórumot. Biztosan örülne neki, ha tudhatná, hogy ki véleményezi.
igazad van, bocsánat, visszavonom!
miután ez 1 fórum, a nickname marad (hasonlít), a teljes név titok, az email cím pedig valós!
Péter Petra pedig tehetséges, okos és szép!
(de akkor miért vették le a délutánról, ami főműsoridő?)
 #2050  Szerző: Sz.
 
Nem ellened irányul most konkrétan a felháborodásom, csak újabban - mint adminisztrátor - úgy vettem észre, hogy általános tendenciává fajult, hogy orrba-szájba fikáztok mindent, legtöbbször teljesen alaptalanul, szép álnév és ál email cím mögött.

Úgy fikázd, hogy vállalod az arcod is hozzá! Ugyanis a legtöbb értintett "áldozat" olvassa ezt a fórumot. Biztosan örülne neki, ha tudhatná, hogy ki véleményezi.
 #2049  Szerző: Sz.
 
Chriss írta:aztán összerakták ezzel a full tehetségtelen és kifejezetten visszataszító, alpári stílusú Péter Petrával és csináltattak velük egy nulla, agyhalál délutáni műsort...
most ezt a buta nőt megtartották hétvégén reggel
Ebből csak a full tehetségtelennel, kifejezetten visszataszítóval, alpári stílusúval, az agyhalállal és a butával nem értek egyet.
Kíváncsi vagyok ezt mered-e úgy is mondani, hogy vállalod hozzá a személyazonosságodat.
 #2048  Szerző: Chriss
 
Sakál írta:Vki tudja esetleg mi lett Kaldenecker Antallal, a Dunaibus egyetlen valamirevaló műsorvezetőjével? (na jó, még ez a Csorba Miki is elég ígéretes)
na ja, ez engem is érdekelne...
sokáig este volt és felfigyeltem rá, mennyire ötletes és hallgatható a műsora!
aztán összerakták ezzel a full tehetségtelen és kifejezetten visszataszító, alpári stílusú Péter Petrával és csináltattak velük egy nulla, agyhalál délutáni műsort...
most ezt a buta nőt megtartották hétvégén reggel, áthozták a Slágerből délutánra az Argyelán Krisztinát, aki 40 percenként mondhat annyit, hogy hello, az Antalt meg vagy elküldték, vagy felállt magától, mert olyan körülményeket teremtettek neki...

a Danubius jelenleg az ország egyik legszégyenletesebb rádiója, kíváncsi vagyok, meddig tart jelenlegi programigazgató ámokfutása...
 #1852  Szerző: Sakál
 
Vki tudja esetleg mi lett Kaldenecker Antallal, a Dunaibus egyetlen valamirevaló műsorvezetőjével? (na jó, még ez a Csorba Miki is elég ígéretes)
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109