RADIOSITE Fórum

  • Ideiglenes rádiók

 #200930  Szerző: Promenád
 
FLaci81 írta: 2023.10.09. 07:34 Ha már Rallye rádió. Nagyjából június-július óta mintha hanyagolnák az FM-en történő közvetítéseket.
Esetleg valami történhetett a háttérben, amiről nem tudunk?
Ha jól olvastam a múltkór is idő előtt befejezték, mert idő előtt lefújták a versenyt. Valamelyik autó úgy felborult ahogy meg van írva.
 #200816  Szerző: FLaci81
 
Ha már Rallye rádió. Nagyjából június-július óta mintha hanyagolnák az FM-en történő közvetítéseket.
Esetleg valami történhetett a háttérben, amiről nem tudunk?
 #171501  Szerző: Kovi02
 
patrikeskiss92 írta:Na, péntek (délután vettem észre) óta szól a Rallye Rádió Pécsett és környékén a 90.0 MHz-en. Ami a minőséget illeti FM-en... Sokkal hangosabb (és egy kicsit torzabb is) a többi rádióadónál, ráadásul még monó is, RDS nélkül...

A dolog érdekessége, hogy tavaly amikor legutóbb fogtam a pécsi 90 MHz-et, akkor az nálam alig szólt! Most ahhoz képest nagy térerővel szól!
Még itt is jön,teljesen tisztán.
 #171492  Szerző: patrikeskiss92
 
Na, péntek (délután vettem észre) óta szól a Rallye Rádió Pécsett és környékén a 90.0 MHz-en. Ami a minőséget illeti FM-en... Sokkal hangosabb (és egy kicsit torzabb is) a többi rádióadónál, ráadásul még monó is, RDS nélkül...

A dolog érdekessége, hogy tavaly amikor legutóbb fogtam a pécsi 90 MHz-et, akkor az nálam alig szólt! Most ahhoz képest nagy térerővel szól!
 #157682  Szerző: frekivadasz
 
Nem tudom mivel/honnan/mekkora teljesítménnyel adnak, de jelen pillanatban ez a legjobban vehető adás Székesfehérvárról Esztergomban a Lánchíd után. Kár, hogy nem sztereo, meg RDS sincs.
 #157679  Szerző: markfelt
 
Ideiglenes, pár napos engedélyekről ritkán tájékoztat az NMHH.
 #157676  Szerző: LuciFerko
 
Milán írta:Még mindig érdekel, hogy a Rallye mennyire működik szabályosan?! A weboldaluk szerint van engedély, az NMHH oldalán erről sok mindent nem találtam.
Mondjuk eseményhez köthetően elvileg könnyű ideiglenest szerezni, de lehet csak lerendezték okosban.
 #157675  Szerző: Milán
 
Még mindig érdekel, hogy a Rallye mennyire működik szabályosan?! A weboldaluk szerint van engedély, az NMHH oldalán erről sok mindent nem találtam.
 #157669  Szerző: LuciFerko
 
Már megy. Mono, nincs RDS.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28