RADIOSITE Fórum

  • Yettel.

 #195868  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2022.01.27. 15:26 Azért az szörnyű, hogy képtelenek normális neveket kitalálni, ami jól hangzik és könnyen megjegyezhető. :(
Nekem ez akkor is Pannon marad. :yes:
Mikor először hallottam, nekem semmi problémám nem volt vele. Nem a legprofibb név, de magam is meglepődtem, mennyien akadtak ki miatta.

Nem a név a legnagyobb problémája ennek a szolgáltatónak, hanem hogy dinamikusan romlik az elérhető sávszélesség a hálózatán. (4G)
 #195867  Szerző: Glenn
 
Azért az szörnyű, hogy képtelenek normális neveket kitalálni, ami jól hangzik és könnyen megjegyezhető. :(
Nekem ez akkor is Pannon marad. :yes:
 #193021  Szerző: Glenn
 
Pár napja ilyen hálózatazonosítót is adnak:

Kép

Szerintem szimpatikus ötlet. :yes: :boldog:
 #179600  Szerző: zenefalo
 
Megszűnt a hűség nélkül opció is, minimum 11 hónap a kötelező hűség :hit:
 #179599  Szerző: adam1400
 
jó szar lett.
lett új xs az megéri és nőttek az adatkeretek belföldön és külföldön is.
6 helyett 19 lett a korlátlan ami nem is korlátlan mert 1 TB. napi 30 GB lehet csak utána 1000 ft bünti van
viszont bevettek +100 GB opciót 5000-ért így a legolcsóbb csomag 8000 és majdnem mondhatni korlátlan +2000-el több mint a HD de mondjuk itt +150p is jár
 #178651  Szerző: zenefalo
 
noartist írta: 2018.07.21. 13:21 Az elmúlt időszakban mindhárom szolgáltatót volt szerencsém tesztelni több alkalommal is, és nagyvárosokban, valamint a semmi közepén is szinte mindig a Telenor volt a legjobb. Végsebességben pedig magasan a legjobb volt mindenhol.

(egy kisvárosban, ahol lakom, beltéren mértünk majdnem 100 megabitet Telenorral, iPhone 6S készülékkel. Ugyanitt egy Telekomos P10 Lite 40 megabitet, egy Vodás iPhone 6 10 megabitet tudott, és egyik csomag sem volt korlátozva sebességben, valamint a 4G is erős volt - leszámítva a Vodát)
Csak az érdekes nekem, hogy a Telekom és a Telenor 800 mhz-es 4g-je egy és ugyanaz, mégis ekkora sávszélkülönbsèg van ugyanazon cellán. :o
 #178650  Szerző: zenefalo
 
Félig OFF, de ha a Digi Mobil elindul, és ezekre a vételi lyukakat befoltozná, akkor nyertügye lenne, talán még a vodát is kiütné a 3. helyről. De ismerve a magyar viszonyokat, aligha történne ez meg.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29