RADIOSITE Fórum

  • Telekom

 #160112  Szerző: thenewdeam0n
 
A Telekomnál mikor lesz 4G+ / LTE-A hálózat?
A Telenornak már a nagyobb városokban elérhető.
 #159799  Szerző: thenewdeam0n
 
kukac írta:
frekivadasz írta:lehet hogy stimmel, de csupán mérnöki hasra ütés volt :)
ha így ütsz hasra, akkor továbbra se számolj! felesleges! :)
A speedtest app írja mennyi adat ment el a tesztre
 #159756  Szerző: kukac
 
frekivadasz írta:lehet hogy stimmel, de csupán mérnöki hasra ütés volt :)
ha így ütsz hasra, akkor továbbra se számolj! felesleges! :)
 #159469  Szerző: frekivadasz
 
lehet hogy stimmel, de csupán mérnöki hasra ütés volt :)
 #159464  Szerző: kukac
 
frekivadasz írta:saccra el is ment úgy 100MB-nyi adatod egy pillanat alatt a mérésre :)
ez hogy jött ki? :)
--
most nézem, hogy a speedtest 10mp-ig mér, akkor stimmel! :)
 #159432  Szerző: thenewdeam0n
 
szemilan írta:
thenewdeam0n írta:
frekivadasz írta:saccra el is ment úgy 100MB-nyi adatod egy pillanat alatt a mérésre :)
Korlátlan böngészési csomagom volt, szóval nem okozott problémát a belassított net, ugyanis a lényeget nem lassították.
Telekomos szerverrel mérve nem számít az adatforgalomba. (másik szolgáltatónál sem, ha a szolgáltató saját szerverével mérsz)
Amúgy milyen telefonnal mérted? 4G+ ? LTE-A képes?

Bár úgy rémlik a feltöltési szál LTE-A esetén is csak 50 Mbit/s, és csak a feltöltés a duplája, azaz 300 Mbit/s. Szóval nekem fura ez a mérés.
iPhone 6s Plus, tehát igen 4G+ képes. Nekem is rettentő furcsa a mérés, ugyanis gyanúsan alacsony a ping is. Most vagy bug volt a hálózatban, vagy valamit titkolnak.
 #159429  Szerző: szemilan
 
thenewdeam0n írta:
frekivadasz írta:saccra el is ment úgy 100MB-nyi adatod egy pillanat alatt a mérésre :)
Korlátlan böngészési csomagom volt, szóval nem okozott problémát a belassított net, ugyanis a lényeget nem lassították.
Telekomos szerverrel mérve nem számít az adatforgalomba. (másik szolgáltatónál sem, ha a szolgáltató saját szerverével mérsz)
Amúgy milyen telefonnal mérted? 4G+ ? LTE-A képes?

Bár úgy rémlik a feltöltési szál LTE-A esetén is csak 50 Mbit/s, és csak a feltöltés a duplája, azaz 300 Mbit/s. Szóval nekem fura ez a mérés.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 27