RADIOSITE Fórum

  • Vodafone

 #159916  Szerző: noartist
 
thenewdeam0n írta:
noartist írta:A feltöltősöknek is jelentősen olcsóbb a mobilinternet, mint mondjuk a Telekomosoknak.

Hm, hm. :roll:
Viszont a Vodánál ha elfogy a neted akkor bukta :(
A Telekomnál se nagyszám a lassított, de WhatsApp-ra Viber-re Messenger-re tökéletes.
Teszek rá, ott a pluszadat fillérekért.
2016-ban már nem szenvedek lassított nettel. (jelenleg is falnak szaladok a Telekomnál tőle- csak sajnos függő a telefonom, így...)
 #159914  Szerző: thenewdeam0n
 
noartist írta:A feltöltősöknek is jelentősen olcsóbb a mobilinternet, mint mondjuk a Telekomosoknak.

Hm, hm. :roll:
Viszont a Vodánál ha elfogy a neted akkor bukta :(
A Telekomnál se nagyszám a lassított, de WhatsApp-ra Viber-re Messenger-re tökéletes.
 #159912  Szerző: noartist
 
A feltöltősöknek is jelentősen olcsóbb a mobilinternet, mint mondjuk a Telekomosoknak.

Hm, hm. :roll:
 #159844  Szerző: blue
 
Máris átváltottam rá :D Tesco Mobile-ról.
 #159829  Szerző: thenewdeam0n
 
noartist írta:
szemilan írta:Ez a csomag szerintem azokat célozza meg, akik a mai napig butatelefont használnak. Ugyanis nekik csak a telefonálás a fontos.
De ha ezt belevágom egy kétkártyás mobilba, akkor tök jól jártam. Mellette pedig lehet egy netes kártya.
Így igaz. Olcsóbb mint egy-egy előfizetéses.
 #159828  Szerző: noartist
 
szemilan írta:Ez a csomag szerintem azokat célozza meg, akik a mai napig butatelefont használnak. Ugyanis nekik csak a telefonálás a fontos.
De ha ezt belevágom egy kétkártyás mobilba, akkor tök jól jártam. Mellette pedig lehet egy netes kártya.
 #159826  Szerző: thenewdeam0n
 
szemilan írta:Ez a csomag szerintem azokat célozza meg, akik a mai napig butatelefont használnak. Ugyanis nekik csak a telefonálás a fontos.
Nem véletlen nincs benne mobilnet.
 #159824  Szerző: szemilan
 
Ez a csomag szerintem azokat célozza meg, akik a mai napig butatelefont használnak. Ugyanis nekik csak a telefonálás a fontos.
 #159814  Szerző: thenewdeam0n
 
noartist írta:
thenewdeam0n írta:Nemtudom h csinálta, de kihozta a legolcsóbb feltöltőkártyás csomagot a piacon a Vodafone.
19 ft-os percdíj éjjel-nappal bármikor bármilyen irányban. :O
Megnéztem. Még csak pislogni tudok.
(49 forint a percdíjam a Telekomnál- pont emiatt nem beszélgetek szinte soha)
Előfizetés sincs Magentáéknál normális, ami nem a felső kategóriába esik.

Nagyon jók a Vodánál az előfizus csomagok is, ez is új nekem.
Nagyon-nagyon-nagyon kedvező..
 #159808  Szerző: noartist
 
thenewdeam0n írta:Nemtudom h csinálta, de kihozta a legolcsóbb feltöltőkártyás csomagot a piacon a Vodafone.
19 ft-os percdíj éjjel-nappal bármikor bármilyen irányban. :O
Megnéztem. Még csak pislogni tudok.
(49 forint a percdíjam a Telekomnál- pont emiatt nem beszélgetek szinte soha)
Előfizetés sincs Magentáéknál normális, ami nem a felső kategóriába esik.

Nagyon jók a Vodánál az előfizus csomagok is, ez is új nekem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 29