RADIOSITE Fórum

  • Vodafone Home

 #120701  Szerző: djlacee
 
frekivadasz írta:Van valami akadálya? Nem értem.
anyagi akadálya van :) úgy értettem, hogy remélem nekem is megduplázzák a csomagom sebességét :)
 #120698  Szerző: djlacee
 
frekivadasz írta:Rendeld meg.
:ayfkm: :troll:
 #120679  Szerző: djlacee
 
Óóóóóó, de boldog lennék ha a 25-ösöm helyett 50-es lenne :yes:
 #102032  Szerző: szemilan
 
Piaci pletykák szerint a UPC saját márkanevén mobiltelefon szolgáltatást indít.

http://www.figyelo.hu/cikkek/373850_t_m ... fone___upc

Szerkesztve
Mától elérhető a UPC mobilinternet
Ahogy azt korábban sejteni lehetett, a Vodafone Magyarország partnereként lép piacra mobilszolgáltatással a UPC Magyarország. A cég egyelőre kizárólag adatszolgáltatást kínál, virtuális mobilszolgáltatóként.
http://www.hwsw.hu/hirek/48914/upc-mobi ... ltato.html
 #99146  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Arról nem beszélve, ahogy nézem a UPC-nél a nemzetközi hívások is nagyon drágák és amilyet még sehol nem láttam, a nemzetközi hívásnál a mobil és vezetékes hívásoknál is különbséget tesz, és egy nemzetközi mobil van, hogy dupla áron van mint ugyanabban a zónában a vezetékes hívás.
Az összes szolgáltató különbséget tesz vezetékes és mobil hívások között, nemzetközi hívások esetén is, csak van amelyik díjzónákra bontva tünteti fel. Pl. PR-Telecom esetében Ausztria 1-es díjzóna, de Ausztria mobil már 7-es díjzóna, ami azt jelenti, hogy osztrák vezetékes számot 29.-Ft-ért lehet hívni, mobilt már 125.-Ft-ért.
T-Home-nál ugyanígy van.
 #99145  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
A T-Home-nál a Hoppá díjcsomag is csak két év hűséggel és tv+internet előfizetés mellett jön ki 3000.-Ft körülre, alapból 3700.-Ft egy év hűséggel és nem 5000 óra beszélhető le, hanem 5000 perc.
30 óra beszélgetés azért nem kevés, az azt jelenti, hogy minden nap egy egész órát telefonálással tölt valaki. Az nem éppen mindennapi eset.
300-500 perc beszélgetés 5-8 órát jelent, az bőven belefér a gold díjcsomagban is. A 100 perc T-Mobile hívás valóban nem rossz, de ehhez az kell, hogy az ismeretségi körben sok T-Mobile-os legyen, na meg cégcsoporton belül persze hogy tud ilyen kedvezményt adni a T.
Nekünk ugyanakkor hiába az ingyen T-Mobile beszélgetés, senki nincs az ismeretségi körömben, aki T-Mobile-os lenne és ennyit beszélnék vele.
Ennyi erővel a UPC-nél meg ott a lehetőség alapból, hogy az ország összes UPC telefon előfizetőjével bármikor ingyen beszélhet, korlátlanul.
Hopp, elnéztem a mértékegységeket :D
De még így is drágább a UPC, mert a T-Home hoppá csomag csak önmagában 3700Ft 1 év hűséggel (3200Ft 2 év hűséggel), míg a UPC Gold csomag 3600Ft önmagában 1 év hűséggel (további kedvezmény nincs), és míg T-Home-nál 5000 perc vezetékes van ingyen havonta addig UPC-nél csak 1800perc, míg T-Home-nál a mobil hívások minden időben 30Ft/ perc (T-Mobile havi 200 percig ingyenes), addig UPC-nél nagyon drága majdnem duplája, 53Ft/perc.
Arról nem beszélve, ahogy nézem a UPC-nél a nemzetközi hívások is nagyon drágák és amilyet még sehol nem láttam, a nemzetközi hívásnál a mobil és vezetékes hívásoknál is különbséget tesz, és egy nemzetközi mobil van, hogy dupla áron van mint ugyanabban a zónában a vezetékes hívás.

A percekről csak annyit, hogy anyukám egyik kolléganője mondta, hogy előző hónapban több mint 2500 perc vezetékes hívása volt HOPPÁ díjcsomaggal, szóval nem olyan egyedi eset havi 2000-3000 perc vezetékes beszélgetés, főleg idősebb korban már.
 #99142  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: De ha jól látom az a GOLD csomag nem épp ~3000Ft, hanem majdnem 4000Ft akciósan és nem havi 5000+200 óra csak havi 30 óra beszélhető le, ami nagyon kevés, és ha jól látom a mobil ott se ingyenes egyik irányba sem hanem ~40/~60Ft/perc.
Nálunk a vezetékes telefon forgalom általában 300-500perc vezetékes hívás havonta, 100 perc T-Mobile hívás havonta, és így is csak 2900Ft-ot fizetünk, a UPC-nél ez csak ráfizetés lenne, nem számoltam de havidíjjal együtt ezt a hívásmennyiséget egyik csomagban sem lehetne kihozni 5000-6000Ft/hó alatt.
A T-Home-nál a Hoppá díjcsomag is csak két év hűséggel és tv+internet előfizetés mellett jön ki 3000.-Ft körülre, alapból 3700.-Ft egy év hűséggel és nem 5000 óra beszélhető le, hanem 5000 perc.
30 óra beszélgetés azért nem kevés, az azt jelenti, hogy minden nap egy egész órát telefonálással tölt valaki. Az nem éppen mindennapi eset.
300-500 perc beszélgetés 5-8 órát jelent, az bőven belefér a gold díjcsomagban is. A 100 perc T-Mobile hívás valóban nem rossz, de ehhez az kell, hogy az ismeretségi körben sok T-Mobile-os legyen, na meg cégcsoporton belül persze hogy tud ilyen kedvezményt adni a T.
Nekünk ugyanakkor hiába az ingyen T-Mobile beszélgetés, senki nincs az ismeretségi körömben, aki T-Mobile-os lenne és ennyit beszélnék vele.
Ennyi erővel a UPC-nél meg ott a lehetőség alapból, hogy az ország összes UPC telefon előfizetőjével bármikor ingyen beszélhet, korlátlanul.