RADIOSITE Fórum

  • Szuperinfó - országos hálózat

 #181827  Szerző: homerhamm
 
Nem tudom hogy képesek kiadni egy kétoldalas(!!) monori szuper infót, ami tele van hirdetéssel, és volt benne egy darab recept. Régebben volt kb. tíz oldal, helyi hírekkel, keresztrejtvénnyel.
 #104839  Szerző: asimov
 
Itt -emlekeim szerint- TutiTipp volt az elso, ingyen postaladaba szort hirdetesi ujsag. Mar jo regen :) Kezdetben, lakossagi aprohirdeteseket (X betuszamig) ingyen lehetett feladni.
Voltak is am olyan "aprohirdetesek", miszerint a "Technikai okok miatt a Sio-csatorna negy napig visszafele folyik" meg hasonlok :)
djlacee írta: Volt ilyen, hogy TutiTipp? Én találtam egy 1991-es Szuperinfót, de az egyetlen lap volt :lol:
 #104838  Szerző: mimi
 
djlacee írta:Nemrég sikerült egy XII. kerületi Szuperinfóhoz hozzájutnom, mióta lett belüle bulvár hetilap? Mifelénk ez még hirdetési újság tematikában van.
A másik dolog meg hogy hogy lehet, hogy így eltérnek az egyes területeken az oldalszámok? Nálunk átlagosan 16 oldalas egy újság, de pl Szombathelyen csak 8 oldalas
A Szuperinfó franchise, helyi vállalkozók csinálnak olyan lapokat, amilyet tudnak, és a franctudja milyen feltételek mellett viselhetik a Szuperinfó nevet. Nálunk négy, néha hat oldalas volt, amíg volt.
 #104837  Szerző: djlacee
 
rmihaly76 írta:Siofokon ugyanez, csak musorujsag nelkul, 16 oldalon.
Ebben egy ideje egy kissebb keresztretjveny is van, amivel 1-2E Ft erteku utalvanyokat, ritkan belepoket lehet nyerni. (Tudtommal sok a megfejtesvisszakuldes.)
Ugyan van egy igenyes (ingyenes) havi magazinja is a varosomnak, de nekem szimpatikus a helyi "dolgokkal" foglalkozas a SzuperInfo-ban is.
Azt tudja valaki, hogy annakidejen hogyan lett SzuperInfo a TutiTipp-bol?
Volt ilyen, hogy TutiTipp? Én találtam egy 1991-es Szuperinfót, de az egyetlen lap volt :lol:
 #104836  Szerző: asimov
 
Siofokon ugyanez, csak musorujsag nelkul, 16 oldalon.
Ebben egy ideje egy kissebb keresztretjveny is van, amivel 1-2E Ft erteku utalvanyokat, ritkan belepoket lehet nyerni. (Tudtommal sok a megfejtesvisszakuldes.)
Ugyan van egy igenyes (ingyenes) havi magazinja is a varosomnak, de nekem szimpatikus a helyi "dolgokkal" foglalkozas a SzuperInfo-ban is.
Azt tudja valaki, hogy annakidejen hogyan lett SzuperInfo a TutiTipp-bol?
jeek írta: A Zempléni meg Miskolci Szuperinfó is már elég régóta megújult, azóta nem csak hirdetési újság, hanem helyi hírek, információ, programajánlók, TV műsor is van benne...
 #104833  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:Nemrég sikerült egy XII. kerületi Szuperinfóhoz hozzájutnom, mióta lett belüle bulvár hetilap? Mifelénk ez még hirdetési újság tematikában van.
A másik dolog meg hogy hogy lehet, hogy így eltérnek az egyes területeken az oldalszámok? Nálunk átlagosan 16 oldalas egy újság, de pl Szombathelyen csak 8 oldalas
A Zempléni meg Miskolci Szuperinfó is már elég régóta megújult, azóta nem csak hirdetési újság, hanem helyi hírek, információ, programajánlók, TV műsor is van benne. Ezekszerint ott még a régi brand-et nyomják.
 #104805  Szerző: djlacee
 
Nemrég sikerült egy XII. kerületi Szuperinfóhoz hozzájutnom, mióta lett belüle bulvár hetilap? Mifelénk ez még hirdetési újság tematikában van.
A másik dolog meg hogy hogy lehet, hogy így eltérnek az egyes területeken az oldalszámok? Nálunk átlagosan 16 oldalas egy újság, de pl Szombathelyen csak 8 oldalas