RADIOSITE Fórum

  • ORIGO

 #197231  Szerző: djlacee
 
Nem tudom hogy történhetett, visszatettem.
 #197230  Szerző: knoskamatee
 
már bocsánat, de ennek tényleg a topiktemetőben lenne a helye? 🥲
Kép
 #196909  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2022.07.12. 21:56
mark12345 írta: 2022.07.12. 08:22 if you want to not only have fun, but also earn money, I recommend this mod Sports Betting, A wide range of Bonuses and promotions. Good luck to all
Ó, drágám, ehhez elég lenne jelentkezned az Origóba! Móka és kacagás, no meg némi pénzmag. Hajrá, cicafül!
Én inkább a Telexet javaslom, oda elkél az ilyenfajta pozitív kezdeményezés. :gonosz:
 #196903  Szerző: noartist
 
mark12345 írta: 2022.07.12. 08:22 if you want to not only have fun, but also earn money, I recommend this mod Sports Betting, A wide range of Bonuses and promotions. Good luck to all
Ó, drágám, ehhez elég lenne jelentkezned az Origóba! Móka és kacagás, no meg némi pénzmag. Hajrá, cicafül!
 #196896  Szerző: mark12345
 
if you want to not only have fun, but also earn money, I recommend this modSports Betting, A wide range of Bonuses and promotions. Good luck to all
 #193263  Szerző: kovac
 
Szia Bocsánat, ha a kérdés nem tartozik a témához... Ön szerint most már van szólásszabadság? Nem általában az internetre gondolok, hanem a hivatalos hírportálokra...
 #192836  Szerző: Redfox81
 
Szerintem erről van szó: https://media1.hu/2021/06/01/origo-biro ... yi-laszlo/

Egyébként teljesen egyetértek, először lekapcsolni minimum 24 órára (és az ítéletet, illetve a helyesbítést raknám a helyére), ha ez nem elég, akkor tovább. A pénzbírságokat pedig újra kellene gondolni, mert nevetségesek azok az összegek, amiket ilyen esetben ki kell fizetniük. Mindezek mellett azt is egy jó dolognak tartanám, hogy a főképernyőn, jól látható helyen kötelezően legyen ott az elmúlt 1 évben elvesztett sajtóperek és a helyreigazítások száma is. Természetesen ezek vonatkozzanak minden hírportálra.
 #192833  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2021.06.01. 10:20Mégis milyen alapon bírálja felül a jogerős ítéleteket egy hírportál?
Na mi történt? Nyoma sincs origós botránynak, lehet, hogy kevered az indexszel? :shock:
 #192798  Szerző: noartist
 
Nevetséges az egész. Mégis milyen alapon bírálja felül a jogerős ítéleteket egy hírportál? Legyen szó bármelyikről, mert gyűjtik ezeket mostanság. Kik ők? Vagy kinek hiszik magukat?

A jogerőre emelkedett ítéletek figyelmen kívül hagyásáért le kéne kapcsolni az egészet, amíg nem hajlandóak végrehajtani azokat. De ez bármelyik portálra legyen igaz. A törvény az törvény. Az Origóra is vonatkozik.
 #171872  Szerző: djlacee
 
Az ORIGO már egy szinten van a kamuhírportálokkal
http://www.origo.hu/itthon/20171026-ten ... gaslo.html
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12