RADIOSITE Fórum

  • MTI Hangos hírek

 #108189  Szerző: akos9277
 
E-mailben kell kérvényezni a felhasználói fiókot. 20+áfa / hó közösséginek, kereskedelminek ennek a duplája. Belehallgatni nem lehet csak "úgy".
 #108169  Szerző: roxydeejay
 
Sziasztok
Az MTI hangos hírek oldalán hol kell regisztrálni hogy meghallgasam a hangos híreket?
 #101085  Szerző: Zoey
 
mlaszlo írta:
Zoey írta:Sok rádióban hallani az MTI híreit, a leginkább azon lepődök meg, hogy sok budapesti rádió is ezeket használja, nem pedig sajátokat.
Viszont mostanában mindig bemondják a hírolvasók, hogy "ezek az MTI délelőtti/délutáni/esti hírei". Ez azt jelenti, hogy a korábbitól eltérően már nem minden órában gyártanak friss hírblokkokat, hanem csak 3-4 óránként?
Szerintem ennek inkább az lehet a célja, hogy a rádiók ne keverjék a hírblokkokat és folyamatosan frissítsék. Hétvégenként előfordult némely rádiónál, hogy pl. vasárnap reggel és délelőtt még mindig a szombat esti hírblokkot adták le.
És ha kivágják belőle ezt a részt? Akkor másnap délelőtt sem tűnik fel senkinek, hogy "ezek az MTI délutáni hírei".
Viszont akkor sem értem, miért nem óránként tolnak friss híreket az ftp-re, vagy csak azok a rádiók, ahol mostanában hallottam, nem használják ki ezt?
 #101075  Szerző: mlaszlo
 
Zoey írta:Sok rádióban hallani az MTI híreit, a leginkább azon lepődök meg, hogy sok budapesti rádió is ezeket használja, nem pedig sajátokat.
Viszont mostanában mindig bemondják a hírolvasók, hogy "ezek az MTI délelőtti/délutáni/esti hírei". Ez azt jelenti, hogy a korábbitól eltérően már nem minden órában gyártanak friss hírblokkokat, hanem csak 3-4 óránként?
Szerintem ennek inkább az lehet a célja, hogy a rádiók ne keverjék a hírblokkokat és folyamatosan frissítsék. Hétvégenként előfordult némely rádiónál, hogy pl. vasárnap reggel és délelőtt még mindig a szombat esti hírblokkot adták le.
 #101072  Szerző: Zoey
 
Sok rádióban hallani az MTI híreit, a leginkább azon lepődök meg, hogy sok budapesti rádió is ezeket használja, nem pedig sajátokat.
Viszont mostanában mindig bemondják a hírolvasók, hogy "ezek az MTI délelőtti/délutáni/esti hírei". Ez azt jelenti, hogy a korábbitól eltérően már nem minden órában gyártanak friss hírblokkokat, hanem csak 3-4 óránként?
 #82152  Szerző: chromsix
 
De borzalmas aki olvassa az MTI híreket, lassú, monoton, vagy csak nekem nem tetszik?
 #72716  Szerző: Zsolt
 
MTI írta:A korábbi ígéretekhez képest kissé megkésve, de mától ingyenesek az MTI hírei:

http://www.fn.hu/belfold/20110516/matol ... mti_hirei/
Azért itt a "Rádiós hírszolgálatok" altémában fontos pontosítani, hogy az MTI Hangos Hírek (ahogy én nézem) nem lett ingyenes.
 #72441  Szerző: PooLee
 
"Régi" jogok mennek, "újak" jönnek mostanában, úgy látszik...
 #72422  Szerző: chromsix
 
"tájékoztatáshoz fűződő alapjog", hát persze.