RADIOSITE Fórum

  • IPTV

 #112307  Szerző: LuciFerko
 
nekem december eleje óta IPTV van, és sosincs gond vele.
 #112304  Szerző: Milán
 
IstvánB írta:Ha jól tudom az egész országban 4 IPTV szerverközpont van, így itthon erre nem szabad előfizetni.
Kétlem, gondolom ők is készülnek a digitális átállásra.
 #112302  Szerző: IstvánB
 
Ha jól tudom az egész országban 4 IPTV szerverközpont van, így itthon erre nem szabad előfizetni.
 #112266  Szerző: Milán
 
Kinek, mi a véleménye a szolgáltatásról?Kb. mennyi idő alatt csinálják meg?
Pár napja kötöttem meg a szerződést, viszont az nem tetszik benne hogy azért is kell fizetni, hogy feltudjam venni a műsorokat.
 #111804  Szerző: djlacee
 
LuciFerko írta:T-Home IPTV-re bekerült a d1, jó csatorna ez?
Hát bakker, neked van, mi honnan tudjuk? :punch:
 #111787  Szerző: LuciFerko
 
T-Home IPTV-re bekerült a d1, jó csatorna ez?
 #49337  Szerző: Gyurii91
 
Szia brain!

Oké, csinálok képeket, és persze válaszolok minden kérdésre. :)

(Remélem nem baj, ha leírom más nem a mod kitörli ezt a részt megtaláltok hivatalos T-home Beszélgessünk! fórumon Gyuree néven.) ;)
 #49299  Szerző: brain
 
Gyurii91 írta:T-home.

T-home Családi csomag + Globe Max + HD (ingyen)

Hát ha digitális tv-t ismered (Globalteq boxok) akkor ég és föld. Egyből vált csatornát nem "feketedik" el a képernyő másodpercekre mikor csatit váltasz. Fagyás nem jelentkezett eddig. (Max. laggolás buffernél)

Kockásodás se jelentkezett.

Ha van kérdésetek nyugodtan írjatok. Csinálhatok vidit, képet amiről szeretnétek.
Szia!

Új vagyok ezen a fórumon, de már régóta olvasom. Felkeltette az érdeklődésemet ez a kábeles (ED3) IPTV szolgáltatás. Meg is rendeltük egy próbahónap (30 nap) erejéig. Kiváncsi vagyok a minőségre. T-Home hivatalos fórumán egészt jókat olvastam róla. Írtad, hogy csinálsz képeket, videókat ezzel kapcsolatban. Erre kérnélek, mert engem érdeklne. Csatornalistáról, EPG-ről, meg olvastam van valami Origo szolgatás is. Ezekről kéne röviden. :) Jöhet PÜ-ben is.
Illetve két kérdésem még lenne. Az első, hogy itt is fix csatonasorrend van, vagy valamilyen úton-módon variálható (kedvenc lista)? A második pedig, olvastam, hogy tudja kezelni a második beltéri egység az elsőt, amennyiben az felvevős (felvételeket lehet programozni, illetve visszanézni hálózaton keresztül). Ez igaz, tényleg működik?

Előre is köszi!


Üdv!

brain
 #49298  Szerző: LuciFerko
 
drkotasz írta:
Gyurii91 írta:ED3 a megoldás. :boldog:
Az kábeltévés szabvány, Enyingen meg gondolom, DSL-ről megy az IPTV.
jaja. Mondjuk van 8 megás net is de jön kis vihar és órákra elmegy :sealed:
kábeltvévé meg úgyszintén :gülü2: (mondjuk teljesen maszek cucc)
 #49278  Szerző: drkotasz
 
Gyurii91 írta:ED3 a megoldás. :boldog:
Az kábeltévés szabvány, Enyingen meg gondolom, DSL-ről megy az IPTV.