RADIOSITE Fórum

  • Ti milyen rádiót hallgattok?

 #118813  Szerző: markfelt
 
valóban szól ott a class fm és a petőfi is, sőt, az egyik kávezóban a petőfi megy (nem azért mert magyar a személyzet / bár lehet az netről)
 #118811  Szerző: frekivadasz
 
Nickman írta:OFF: A Class FM fogható Bécsben? Csak mert a Morning Show alkalmazásban Bécs - 100.5 szerepel. A soproni 102.0 olyan Leopoldsdorf körül megy el teljesen, akkor a 100.5 az hogy lenne, mert az ugye Kab-hegy.
A válasz egyszerű: a kab-hegyi teljes körben sugároz, míg a soproni abba az irányba már nem. Vasárnap jártam arra, valóban a kab-hegyi jön hamarabb.
 #118803  Szerző: Nickman
 
Mivel Bécsben tartózkodom ezen a héten:
104.2 ENERGY (NRJ) - A magyarok közül a (korábbi) Rádió 1-re hajaz a legjobban, de estefele változatosabb az NRJ.
A többi Bécsben fogható rádió közül nekem még a Kronhehit és az ÖE 3 jön be. A Radio Wien sem rossz, bár az másabb stílus.
Itthon a Class-t hallgatom leginkább FM-en.

OFF: A Class FM fogható Bécsben? Csak mert a Morning Show alkalmazásban Bécs - 100.5 szerepel. A soproni 102.0 olyan Leopoldsdorf körül megy el teljesen, akkor a 100.5 az hogy lenne, mert az ugye Kab-hegy.
 #117756  Szerző: IstvánB
 
Persze, seeker tekergetés lesz, de gondoltam jobb célirányosan keresgélni már. Egy másik topicban leírtam, hogy a rádióm orosz piacról érkezett, és RDS-t nem nagyon jelenít meg, így fogalmam sem lesz, hogy éppen mi szól, csak a frekit látom.
 #117698  Szerző: asimov
 
Tavaly, amikor munkahiány miatt hónapokon át itthon ülldögéltem, sokszor hallgattam az Ö3-mat.
Kifejezetten jól esett nem érteni a híreket!
IstvánB írta:Nem konkrétan, csak 60km-re mellé. Na de visz még addig egy hosszú út is.
 #117687  Szerző: Gyurii
 
IstvánB írta:Nem konkrétan, csak 60km-re mellé. Na de visz még addig egy hosszú út is.
Már bocs, de ez hülye kérdés.. Úgy is ha hírek lesz, vagy valami pofázás rátaposol a seeker-re, és amíg nemzetközi zenét nem találsz nyomkodni fogod, majd ha utána is fenn áll az előbbi "probléma", megint megnyomkodod a seeker-t.. ^^ :D
 #117642  Szerző: IstvánB
 
Nem konkrétan, csak 60km-re mellé. Na de visz még addig egy hosszú út is.
 #117640  Szerző: djlacee
 
Hát ha KONKRÉTAN Salzburg, én ott Lounge.FM-et hallgatnék, vagy NRJ-t :)
 #117638  Szerző: IstvánB
 
Salzburg tartomány, szóval keresztül megyek az országon szinte, végig autópályán.
 #117637  Szerző: djlacee
 
Kicsit konkrétabban hová? (tartomány)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 17