IE alatt már jó.
Mobilos FF alatt is jó lett. Az lejátsza az OPUS streamet is.
Opera viszont sz*rik bele, bármit csinálok.
Mobilos FF alatt is jó lett. Az lejátsza az OPUS streamet is.
Opera viszont sz*rik bele, bármit csinálok.
