RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #130130  Szerző: adam1400
 
mi ez a top slágerek? és eltűnt a 89.5 is táncsak nem vidékre terveznek?
 #130089  Szerző: mate1993
 
A Roxyn annó Enrique Iglesias is ment, az szerintem sokkal borzalmasabb volt.
OFF vége
 #130088  Szerző: Sakál
 
asr27 írta:Lehet itt nevetni meg minden, de ez így akkor is egy katyvasz. Lemegy 4 dance zene, utána meg betesznek egy lassú, csicskapopot.
Döntsék már el, hogy melyik irányba mennek el és, hogy kiknek akarnak megfelelni..
A fő hallgatói tábor nem igényli az ilyen Fool Moon féle zenéket, akik ilyeneket akarnak hallgatni, azoknak ott a class meg a petőfi.
Meg lehet hallgatni, hogy a kívánságműsorban is milyen zenéket kérnek és, hogy a music party időszaka alatt mennyien dicsérik a zenéket!
De tudom, most jön az, hogy én ilyen hülye meg olyan értetlen vagyok, de kb lesz@rom, hogy a "nagyokosok" mit reagálnak a véleményemre!
Ez egy top40 formátumú rádió dance-es irányultsággal, nem pedig dance vagy house zenei rétegrádió. A 2000 környéki Roxyban, amikor a legsikeresebb idejét élte, is ment Shakira meg Dido meg The Rasmus, stb.
 #129917  Szerző: noartist
 
A második leghallgatottabb online rádióként tényleg abszolút semmi értelme nem volt.
 #129897  Szerző: kukac
 
Szerintem mostmar azert csinaljak hogy teged bosszantsanak! ;)
 #129895  Szerző: asr27
 
Miért lett lecsökkentve 192kb/s-ról 128kb/s-ra a minőség az online adásnál?
Erősen észre lehet venni a hangminőség romlást! Tudjátok, vannak akik elvárják a kiváló hangminőséget egy zenei rádiónál! Remélem visszateszitek 192kb/s-ra minél előbb!! :x
Miért kell elrontani, ami jó?
 #129845  Szerző: samsung
 
Szerintem a Music Fm sose volt Dance Radio!Szokott menni rajta,Janicsák Veca,Király Linda,Hien.. Szóval szerintem teljesen beleillik a rádióban..És kövezzetek meg,de nekem tetszik az a zene:)
 #129831  Szerző: kukac
 
@asr27: "Lehet itt nevetni meg minden, de ez így akkor is egy katyvasz. Lemegy 4 dance zene, utána meg betesznek egy lassú, csicskapopot.
Döntsék már el, hogy melyik irányba mennek el és, hogy kiknek akarnak megfelelni..[/quote]
- szerintem már eldöntötték. de ha te ennyire szakértő vagy a témában, hát telefonálj be a rádióba és mondd el nekik hogy mennyire hülyék ahhoz amit csinálnak, és te tudnál nekik segíteni, mert te olyan okos és hozzáértő szakember vagy, hogy élből meg tudod nekik mondani, mekkora egy dilettáns banda és majd te helyre teszed őket!

"A fő hallgatói tábor nem igényli az ilyen Fool Moon féle zenéket, akik ilyeneket akarnak hallgatni, azoknak ott a class meg a petőfi."
- te ilyen közvélemény-kutatással is foglalkozol, vagy csak halványan gondolod hogy így van?!

"Meg lehet hallgatni, hogy a kívánságműsorban is milyen zenéket kérnek és, hogy a music party időszaka alatt mennyien dicsérik a zenéket! "
- a kívánságműsorban többnyire olyan zenéket kérnek, amiket ha rotációban játszana a rádió, akkor lehúzhatná a rolót.

"De tudom, most jön az, hogy én ilyen hülye meg olyan értetlen vagyok, de kb lesz@rom, hogy a "nagyokosok" mit reagálnak a véleményemre!""
- igen, most ez jön! :troll:
 #129830  Szerző: asr27
 
Lehet itt nevetni meg minden, de ez így akkor is egy katyvasz. Lemegy 4 dance zene, utána meg betesznek egy lassú, csicskapopot.
Döntsék már el, hogy melyik irányba mennek el és, hogy kiknek akarnak megfelelni..
A fő hallgatói tábor nem igényli az ilyen Fool Moon féle zenéket, akik ilyeneket akarnak hallgatni, azoknak ott a class meg a petőfi.
Meg lehet hallgatni, hogy a kívánságműsorban is milyen zenéket kérnek és, hogy a music party időszaka alatt mennyien dicsérik a zenéket!
De tudom, most jön az, hogy én ilyen hülye meg olyan értetlen vagyok, de kb lesz@rom, hogy a "nagyokosok" mit reagálnak a véleményemre!
  • 1
  • 319
  • 320
  • 321
  • 322
  • 323
  • 565