RADIOSITE Fórum

  • Mobilrádiózás

 #146  Szerző: Sz.
 
Sokol404:

A T-Mobile wap portáljáról elérhető demo TV csatornákért (fix.tv és Echo TV), valamint a rádiócsatornákért (RiseFM, Danubius, Sláger, Klubrádió, MR2, Gazdasági) nem kell fizetni egy fillért sem, ugyanis adatforgalmi díj nélkül hallgathatóak.
 #141  Szerző: Sokol404
 
Nos, én "nagyon" örülök neki, a 100.2 Rádió Plusz is ad onnan, csak egy a bibi: a WAPért irtó sokat kell fizetni, eleve mobilon ezért nem éri meg internetezni; a rádióhallgatás meg szintén adatforgalommal jár... :?
Pedig okos dolog lenne, hisz mobiltérerő mindenütt van, így ez is egy módja lenne a digitális műsorhallgatásnak.
De a nagyokosok a biznisz és a pénz miatt ezt is "jól" kitalálták. :oops:
 #137  Szerző: Flash
 
Augusztusban elindult a RiseFM wapon keresztül való hallgatása is, a wap.risefm.hu-n. Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11