RADIOSITE Fórum

  • Rádió Majsa - Kiskunmajsa - 88.2 MHz (12:00-16:00)

 #67890  Szerző: PooLee
 
Egyébként már mintegy fél éve "csökkentett módban" szólt a helyi 4 óra: nem volt műsorvezetés egyáltalán, csak zenefolyam, néhány átvett műsor (Szíriusz és társai) illetve a pályázatos hírműsorok.
 #67867  Szerző: Roger
 
!...és a radiomajsa.hu egy szép: Iframe B.Gen vírust hoz elő (a nod32 szerint), szóval óvatosan.
 #67863  Szerző: jimmer
 
A Lévó-Média Kft felszámolás alatt áll, a stúdió megmaradt dolgait eladogatják, hogy a tartozásokat (pl Apeh felé) vissza tudják fizetni. A frekvenciát már 24 órában a Mária Rádió használja, akik hosszabbították első körben 60 napra. Így helyi műsorszolgáltatás most már nincs 4 órában sem. A webtárhely pedig gondolom ugyanúgy nem lettek kifizetve mint az én kollégáim akik ott is dolgoztak :(
 #67840  Szerző: djlacee
 
Ezzel a rádióval mi lett? www.radiomajsa.hu nem érhető el, info@radiomajsa.hu visszadobja a levelemet, és az online adás sem megy.
 #15387  Szerző: Zolee(ractive)
 
Félig-meddig elkészült a rádió új honlapja, amely már el is érhető! Ha jól tudom, lesznek még további menüpontok is a közeljövőben. Jah, és most már műholdas átjátszással szól a Mária, így hangminőség szempontjából elég korrekt lett a dolog.
 #14262  Szerző: djlacee
 
Ú, most egy rohadt torz Windfos indítás zene, most meg a buborék hang xd
 #14261  Szerző: LuciFerko
 
most lenne a váltás de csend van. és brummos kicsit.
 #14258  Szerző: mg
 
na, a négyórás helyi blokkba belehallgattam, ez a kevin lyttle vagy ki a rák-féle turn me on szólt, most meg talán simply red vagy mi
 #14223  Szerző: mg
 
ez volt az első rádió, ahol voltam, még 2001-ben, tizenhét éves eszemmel, persze, hogy három hét után el is küldtek :D
 #14204  Szerző: djlacee
 
Valszeg Kiskunmajsán erre van szükség :roll: