RADIOSITE Fórum

  • Amit soha nem játszanék le...

 #182473  Szerző: Marcii
 
nyikolaj írta: 2019.04.01. 21:30 Zanzibár-Szólj már
Anno a Danubius hányingerré játszotta.. azóta eltelt 10-15 év, de ha meghallom ezt a számot,újra hányingerem lesz.
Az nem Szólj Már,hanem Solymár :lool: :D
 #182471  Szerző: nyikolaj
 
Zanzibár-Szólj már
Anno a Danubius hányingerré játszotta.. azóta eltelt 10-15 év, de ha meghallom ezt a számot,újra hányingerem lesz.
 #168890  Szerző: noartist
 
djlacee írta:Én meg pont múltkor hallottam az MR2-n, és mondom mekkora király ez a zene
Mintha egy óvodás csoport ,,írta" volna... valami förtelem, sikerült visszasüllyedni a kezdeti, értelmetlen, hallgathatatlan számok szintjére.
 #168889  Szerző: djlacee
 
Én meg pont múltkor hallottam az MR2-n, és mondom mekkora király ez a zene
 #166521  Szerző: Wolfman
 
altermanus, ez a topik nem igazán erről szól:
best írta:Olyan zenék, amik szólnak kereskedelmi rádiókban, de mi soha nem játszanánk le a sajátunkban. Olyan zenék, amik már a könyökünkön jönnek ki, vagy hozzátartozik az életünkhöz de utáljuk.
(Amúgy egyetértek veled, tényleg marharossz.)
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 31