szblcs írta:Hány önkoris kötődésű rádió is van még, ahol nincs, vagy nem lesz R1?Ezt a DebFM95 után már megkérdőjelezném.
Most, Frisss, Dráva Hullám, Sárvár, Egerszeg, Rádió7, Rábaköz, KörmendFM, komplett Gong, kihagytam valamit?
szblcs írta:Hány önkoris kötődésű rádió is van még, ahol nincs, vagy nem lesz R1?Ezt a DebFM95 után már megkérdőjelezném.
Most, Frisss, Dráva Hullám, Sárvár, Egerszeg, Rádió7, Rábaköz, KörmendFM, komplett Gong, kihagytam valamit?
andit írta:Mivel a hallgatótábor túlnyomó többsége a középhullámot használják hallgatásra(arról nem is beszélve hogy egy országot is letudnának fele fedni 1-2 adóval a kb 30 helyett).Gr3g0ry írta:Miert kellene pakolgatni a kozmedia csatornait???mihalylovics írta: Akkor szántsuk be a Dankót, szörnyű ezt leírni, de a hallgatótábora néhány év múlva kihal, ami ráadásul nem is újratermelődő.Dankót a középhullámra.
noartist írta:A szolnoki 90.4 MHz nincs kiírás alatt? Mert a táblázatban nincs róla hír, pedig kézenfekvő lenne- korábban is ment rajta R1, Szolnok (és környéke) pedig nem kis régió.Az a érzésem hogy a 90.4-el még várnak egy kicsit....
Szerk.: most olvastam vissza, ha kimérték, még logikusabb lenne majd arra pályázni. De ha az elmúlt időszakot vesszük alapul, valóban hamarabb bukkannak fel az Aktív helyén.
Hosszabb távon nem érné meg jobban egy önálló frekvencián indulni?
andit írta:Hogy legyen hely hallgathatóbb, kereskedelmi tartalomnakGr3g0ry írta:Miert kellene pakolgatni a kozmedia csatornait???mihalylovics írta: Akkor szántsuk be a Dankót, szörnyű ezt leírni, de a hallgatótábora néhány év múlva kihal, ami ráadásul nem is újratermelődő.Dankót a középhullámra.
Gr3g0ry írta:Miert kellene pakolgatni a kozmedia csatornait???mihalylovics írta: Akkor szántsuk be a Dankót, szörnyű ezt leírni, de a hallgatótábora néhány év múlva kihal, ami ráadásul nem is újratermelődő.Dankót a középhullámra.
mihalylovics írta: Akkor szántsuk be a Dankót, szörnyű ezt leírni, de a hallgatótábora néhány év múlva kihal, ami ráadásul nem is újratermelődő.Dankót a középhullámra.
szblcs írta:Az országos Bartókot beszántani a kultúra és nemzet elleni bűntett lenne. Maradjon csak a helyén.DAB+-szal ugyanúgy országos lenne.
Gyurii írta:Legyen Bartók, Petőfi, Dankó, Rádió 1, exClasson SlágerFM oszt' cső.Meg Kossuth.
mihalylovics írta:Minek beszántani bármit is?szblcs írta:Az országos Bartókot beszántani a kultúra és nemzet elleni bűntett lenne. Maradjon csak a helyén.Akkor szántsuk be a Dankót, szörnyű ezt leírni, de a hallgatótábora néhány év múlva kihal, ami ráadásul nem is újratermelődő.